Nejnovější recenze ze sekce Kuchyňské roboty

Lauben Kitchen Machine 1200BC

Lauben Kitchen Machine 1200BC

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 19. února 2024

(naposledy upraveno 15. března 2024)

• hezký design, dobrý výkon, cena
  • poruchovost, chabá konstrukce, 2x reklamace během půl roku

Robot byl již 2x za půl roku běžného užívání (zejména zadělávání těst na chleba a šlehání) reklamován. Poprvé byl vyměněn celý stroj, robot měl podle zvuku nějakou poruchu na motoru, podruhé přestal zcela fungovat při zadělávání běžného kynutého těsta a proběhla výměna kabelů.
Reklamace ze strany onlineshop.cz zcela bezproblémová a rychlá, ale výrobek nás zklamal. Nedoporučuji.
Zde je odkaz na mé vlastní video, jak se konstrukce chová během běžného hnětení těsta na rohlíky.

A velmi doporučuji podívat se na pozitivní recenze zde, nezdají se mi příliš důvěryhodné, vypadají spíš jako generované strojem, podle nevhodně použitého skloňování některých obratů, například.

Aktualizace k 15.3.: Tak Luďan (měl dokonce i domácí jméno :D) se po šlehání bílku opět rozhodl se při přidávání rychlosti z 6 na 7 stupeň opět vypnout a dále nespolupracovat. Naštěstí tato třetí reklamace už dopadla vrácením peněz a my si s radostí vybereme jiný výrobek.

Silvercrest SFPM 600 A1

Silvercrest SFPM 600 A1

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Sylva

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Nízká cena odpovídá produktu. Chtěla jsem malý robot s běžnými funkcemi a to tento výrobek splňuje. Mísy jsou z plastu, i některá příslušenství a je např. při mixování hodně hlučný, ale pro běžné malé využití mi postačuje. Zkoušla jsem zatím mixer - výsledek docela dobrý, třené těsto umíchal dokonale za pár minut, krouhací kotouč jsem ještě nevyzkoušela. Zatím dobré .

Catler KM 8013

Catler KM 8013

andreacer andreacer

• Multifunkční
  • Kvalitní provedení a materiál
  • Rozsáhle příslušenství
  • Dobrá cena
  • Lehká údržba

Kupovala jsem to na doporučení mé známé a jsem nadmíru spokojena. Dobře skladný, výkonný ale za to tichý. Lehká údržba. Samotné provedení a materiál za 1. Používám opravdu často. Dělám v tom jak sladké, tak slané. Za mě velice moderní. Určitě i já doporučuji dále.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Velice jednoduchá a srozumitelná obsluha

Clatronic KM 3712

Clatronic KM 3712

Ověřený zákazník PATRO.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v PATRO.cz

Mám ho krátce, zatím funguje jak má.

Silvercrest SKM 550 B3

Silvercrest SKM 550 B3

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

• nekvalitní výrobek

Při prvním pokusu o strouhání mrkve vypadly 2 plastové díly do prostoru kde je struhadlo

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz juras

• Cena - výkon

Sencor STM 7900 Paul

Ověřený zákazník Alza.cz Tomáš H.

Přidáno: 18. února 2024

(naposledy upraveno 18. února 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

• Kuchyňský robot má hezký design

Robot se ničím neliší od konkurence. Co nás ale nemile překvapilo je zpracování nástavců. Po druhém mytí se u dvou z nich poškodil povrch a silně pouští "barvu". Zůstaly tmavé skvrny na utěrce i na mycí houbě. Reklamační oddělení nám sdělilo, že jsme nástavce myli "agresivním" mycím prostředkem s jiným ph, než je uvedeno v návodu. Došlo prý k oxidaci hliníkového povrchu. Nevím, kolik zákazníků zjišťuje ph svého mycího prostředku, ale já bych si podobný výrobek už nekoupil. Raději si najděte robota s kompletně nerezovými nástavci...

Reakce značky Sencor

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. Nástavce na šlehání a hnětení, stejně tak jako mlýnek a jeho komponenty, jsou potaženy oxidovým filmem. Ochranný film je odolný vůči vysokým teplotám ale zničitelný silnou alkálii při vyšší teplotě mycího cyklu (standardně při mytí v myčce nádobí), která je obsažena v mycích prostředcích určených do myček nádobí.
Dle odstavce Čištění a údržba návodu k použití, je upozornění na to, jak jednotlivé komponenty mýt a udržovat. Výrobce přikládá návod k použití právě z důvodu toho, aby se zákazník, před použitím spotřebiče s návodem potažmo se spotřebičem seznámil. Pokud se nástavce myjí klasickým prostředkem, který není agresivní, nikdy se nestane, že by byla narušena ochranná vrstva. S pozdravem Sencor.

Bosch MUM S2EW40

Bosch MUM S2EW40

Ověřený zákazník elektrocz.com Ověřený zákazník

Zakoupeno v elektrocz.com

jednoduchá manipulace , hodně příslušenství zbytek jde doobjednat , spokojenost s výrobkem

Teesa TSA 3545

Teesa TSA 3545

Ověřený zákazník Allegro.cz Bonnie

Zakoupeno v Allegro.cz

Robot pracuje dobře, míchá, hněte a šlehá.Nerezová mísa je velká 5,5 litrů, takže nic nelétá ven.Síla robotu je na domácí použití velmi dobrá ideální na kynuté těsto, jako jsou knedlíky,buchty, chleba atd.
Mám zkušenost jenom s velkým kuchyňským robotem v práci,tam je těsto krásně vypracované.
Pro mě koupě robota byla dobrou volbou, šetří ruce a pomůže s těstem také krásně vypracovat ,cena odpovídá kvalitě výrobku.Jsem spokojená a doporučuji.

G21 Promesso

G21 Promesso

Ověřený zákazník G21-Vitality.cz Ilona

Zakoupeno v G21-Vitality.cz

Zatím jsem vyzkoušela na kynuté těsto.A funguje to skvěle.

Kenwood Chef KVL4100S

Kenwood Chef KVL4100S

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

• Výkon, provedení, volba příslušenství
  • Snadná obsluha
  • Krátký přívodní elektrický kabel (což ale víme již z popisu výrobku)

Doporučuji, spokojenost.

Tefal QB632D38

Lucc Lucc

• Hezky vypadá.
  • Šetří čas.
  • Všechno kromě háku a hnětače lze mýt v myčce.
  • Hlučný, ale to je relativní.

Koupili jsme v akci za 4600,- a za tu cenu je super. Je to ale náš první robot, takže manželka nemá srovnání a já už vůbec ne. Moc si ale chválí, jak ji šetří čas. Jediná skvrnka na kráse je tedy hluk. Jenže to je relativní, protože kdybyste tutéž práci dělali rukama, tak bude tichá, ale takto ji prostě za vás hlučněji udělá robot. To je daň za luxus. Ruční nářadí by bylo ještě hlučnější, takže ten hluk je prostě opravdu relativní a nenechte se jím odradit.

Ronic Partner Basic

KitchenAid Artisan 5KSM175PSEAC

Ověřený zákazník ROBOT WORLD Jana

Přidáno: 12. února 2024

Zakoupeno v ROBOT WORLD

• Robota jsem si vybrala na doporučení mojí neteře. Po vyzkoušení jsem byla velmi spokojena a robot splnil všechna má očekávání. Jak výkonem tak i designem. Tento výrobek patří mezi dražší, ale jeho koupě se opravdu vyplatí. V mé kuchyni má a bude mít vždy své místo a věřím, že bude mým každodenním pomocníkem, nejenom při hnětení těsta.

Žádná není.

Ověřený zákazník KAMODY.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 8. února 2024

Zakoupeno v KAMODY.CZ

• Cena, skladný, mnoho funkcí
  • Plast moc nevydrží - hodně křehký, už přišel kousek ulomený
  • Větší součásti ze staršího typu se nehodí k novému typu.
  • Chybí stojánek na kotouče a metly.

Mám starší typ. Jsem s ním víceméně spokojená, jen už dosluhuje. K novému typu budu ze starého moci použít jen strouhací kotouče a všechny metly, protože všechny nástavce a mísa mají jiné upevnění.

Kenwood Chef KVL4170S

Kenwood Chef KVL4170S

Ověřený zákazník MALL.CZ Zz

Přidáno: 5. února 2024

(naposledy upraveno 6. února 2024)

Zakoupeno v MALL.CZ

• S robotem jsem spokojen.

Nekupovat od spol. Mall. Nespolehlivý prodejce, reklamace nechce řešit.

Zobrazuji 141 - 160 ze 500 recenzí 1...6 7 [ 8 ] 9 10...25