Klarstein TK2 Lucia 2G

• zatim nemam
    • velka hlucnost
  • , zakoupeno v Obchody24.cz

• 1300W
    • měla jsem trochu strach ze skleněné mísy (i když je mi sklo sympatické pro kontakt s potravinami), ale sklo mi přijde dostatečně silné, aby se nerozbilo při lehkém nárazu, ale přesto mísa není moc těžká. Nejvíc na ní oceňuji, že je i z dálky vidět, jak robot pracuje a jestli už promíchal vše, tak k němu nemusím pořád chodit a kontrolovat to
    • plasty na mě levně nepůsobí, jak jsem četla v některých recenzích
    • hlučnost přiměřená
    • některé části šly na poprvé sundat jen ztuha, pak už dobře
    • šlehání, hnětení naprosto v pohodě. Oceňuji víko, zabraňuje stříkaní ven a je v něm otvor na přisypávání
    • mixér jsem zatím zkoušela jen na ovoce a vypadá taky dobře. Čistí se snadno tak že se do něj dá hrnek vody s trochou jaru a na chvíli se zapne. Pak už stačí většinou vypláchnout.
    • Těstoviny výborné, když se vychytá postup
    • Návod byl opravdu nedostatečný. Většinu věcí člověk odhadne, ale ke změti příslušenství na mlýnek, těstoviny a plnění klobás není v návodu ani slovo a není snadné přijít na to, jak je poskládat. Při prvním pokusu o těstoviny jsem tam nedala ložisko - takový malý plastový váleček, který mi krásně zapadl do plniče klobás, tak jsem myslela, že patří tam. Takže se mi 2 hliníkové části obrušovaly o sebe a kousky hliníku se přimíchávaly do těsta. Naštěstí to na těstovinách nešlo přehlédnout a s robotem se nic nestalo.
    • Těstoviny lezou dost pomalu. Na půl kila těsta počítejte aspoň 1,5 hod. Mezitím je i pár přestávek na zchladnutí robota. Nemusíte to hlídat, vypne se sám, když potřebuje. Ale mezitím zvládnete udělat omáčku, jen je třeba občas kouknout, jestli už vylezla požadovaná délka.
    • V některých jazycích lze část příslušenství mýt v myčce, v některých včetně němčiny to nedoporučují, tak si vyberte;)
    • Nástavce na těstoviny se těžko umývají. Těsto se musí vyškrábnout páratkem ze všech otvorů z obou stran.

Za akčních 3790 je to parádní robot. Chuť čerstvých těstovin je nenahraditelná.

Příkon
Plnění uzenin
Bezpečnostní pojistka
Mlýnek na maso
Planetární systém míchání

Síla do kuchyně v druhé generaci! Kuchyňský robot od společnosti Klarstein Lucia Rossa 2G dodává všestrannému použití novou dimenzi.

Zařízení na hnětení, promíchávání nebo šlehání, mixér na rozdrobení a promíchání a mlýnek na mletí čerstvého masa, pro domácí klobásky nebo i k přípravě chutných rozmanitých těstovin. Rozptýlení ve vaší kuchyni se okamžitě stává kouzelným slovem, protože tento kuchyňský robot dokáže udělat téměř všechno v jednom stroji! S 1200 watty a šesti rychlostmi pracuje Lucia se všemi přísadami jako žádné jiné zařízení. Samozřejmě, je zde přítomen i osvědčený planetárický mísicí systém od společnosti Klarstein, při kterém se 3 vyměnitelné míchací elementy netočí jen kolem své osy, ale permanentně i kolem okraje misky. Těsto se tak vždy přitlačí do středu a optimálně se mísí. Zručnost v moderních kuchyních ale nestačí. Znalost správného stravování a přípravy pokrmů je také otázkou vědomého výběru správného materiálů. Z tohoto důvodu je miska na míchání s objemem 5,2 litrů jakož i 1,5-litrová nádoba na mixování kompletně vyrobena z BPA-free skla, které zachová pravou chuť surovin. Praktické úchytky usnadňují manipulaci. Mlýnek na maso také tyto zásady dodržuje a je vyroben z pevné hliníkové litiny.

• Ukázka kuchyňského robota Klarstein

• plasty na mě levně nepůsobí, jak jsem četla v některých recenzích
    • hlučnost přiměřená
    • některé části šly na poprvé sundat jen ztuha, pak už dobře
    • Těstoviny výborné, když se vychytá postup

Za akčních 3790 je to parádní robot. Chuť čerstvých těstovin je nenahraditelná.

• , zakoupeno v electronic-star.cz

• Po měsíci používání přestal robot fungovat a skleněná mísa praskla . Nekvalitní výrobek, možná je to jen od kusu, ale už bych si ho nekoupila.
  • , zakoupeno v electronic-star.cz

robot super jen se chci zeptat zda je možné dokoupit mísu z nerezové oceli mám sice skleněnou a nejsem si jistý zdali bude na tento model pasovat nerezová mísa a také kolik stojí , jinak jsem s robotem spokojený , na domácí práce stačí , ušetří čas i námahu, děkuji jinak za kladné vyřízení

• , zakoupeno v electronic-star.cz

• robot odpovida mym pozadavkum, vykonnost a velikost nadoby a dobra cena.
    • Vaha , popis pouziti neni dosti detailni, viko bylo velmi tezko odmontovatelne...

robot odpovida nasi potrebe pro amatérskou kuchyn.

• Design