Electrolux EFP 4200

• výbava
    • úložný prostor pro struhadla
    • držák na namotání šňůry
    • není moc skladný

Známá značka, snad vydrží :-)

• Jsem maximálně spokojena
    • nemá

Robot je velmi lehký na ovládání, vše jde krásně umýt
    Je tichý a na běžné domací práce vyhovuje maximálně

• jsem spokojená
    • nasazení mixéru a nádoby je obráceně než bývá obvykle to mi trochu vadí nemůžu si na to zvyknout

jsem spokojená drobné nedostatky na které si musím časem zvyknout jinak ok

• Hloubka: 465 mm
  • Čistá hmotnost: 7.9 Kg
  • Barva: Bílá

Lopatka pro zpracování těsta

Např. pro rodiny, které si pečí vlastní chléb namísto kupovaného.

Přihrádka pro uložení nožů

S 6 nerezovými čepelemi 2 litrová nádoba

Síla a dlouhá životnost.

Veškeré odnímatelné příslušenství je vhodné pro mytí v myčce

Jedním otočením ruky můžete všechny součásti přístroje odejmout a bezpečně uložit do myčky nádobí pro důkladné umytí. * vyjma mixovacích a míchacích nožů.

Nerezové hnětací metly

Výborné pro hnětení těžkého těsta.

Extra odšťavňovač citrusů

Pro vymačkání šťávy z citrusových plodů jako pomerančů, mandarinek a citrónů.

Sekací přísl. struhadlo

Sýr, tabulky čokolády, suchary, ořechy, mandle. I strouhání může být zábavné...

Kapacita nádoby mixéru : 1,5 l

Tlačítko pulsního provozu

S tlačítkem pulsního provozu můžete okamžitě použít maximální možnou rychlost.

Gumová nožička

Protiskluzová gumová nožička pro stabilitu.

Stěrka

Včetně stěrky pro snazší vyprazdňování nádoby. Stěrka je navržena přímo pro tvary této nádoby.

Záruční doba: 24 měsíců

• výbava
    • úložný prostor pro struhadla
    • držák na namotání šňůry
    • není moc skladný

Známá značka, snad vydrží :-)

• Jsem maximálně spokojena
    • nemá

Robot je velmi lehký na ovládání, vše jde krásně umýt
    Je tichý a na běžné domací práce vyhovuje maximálně

• jsem spokojená

jsem spokojená drobné nedostatky na které si musím časem zvyknout jinak ok

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• Dobře seká, strouhá na jemno, bramboráky nastrouhá dobře jen zůstávají plátky.
    • Při vyšší rychlosti chodí po pracovní desce
    • promne kratký kabel

Vybral jsem si tento produkt krze cenu.
    stačí na veškerou práci
    produkt se mi používá i jeví dobře,za málo peněz hodně muziky
    produkt bych doporučil

• , zakoupeno v Expert.cz

Velmi výhodný nákup v poměru výkon - cena.

• Příznivá cena
    • Variabilita příslušenství
    • Vnitřní box na nože
    • Relativně skladný
    • Lehce se omývá
    • Pěkný design
    • Perfektní sekání
    • Tichý chod
    • Odšťavňovač - pomeranč, ...
    • Krátký kabel
    • Nutnost odebrat dlouhý nástavec, pokud chci použít sekací.
    • Žádné diody : ))

Mixér zakoupen, jako základní pomocník do nové domácnosti. Tento účel zatím zdárně plní. Jeho stavba je ideální do menšího prostoru, kdy i při velkém využití není nějak významně velký. Velmi vhodný na krájení, sekání, mixování atp. Plátky jsou ideálně velké, nestává se, že by zbytky zůstávaly mezi krytem a nožem, pokud se tak, pomůže přidat otáčky a nechat pár sekund běžet.
    Zajímavým nápadem je i odšťavňovač, který nám ulehčí práci při získávání šťávy z pomerančů atp.
    Jediné, co musím vytknout je délka přívodního kabelu, která je velice krátká a doporučil bych zlepšit pogumování nohou. Jinak bez větších výtek

• , zakoupeno v Elme.cz

• kvalita

cena

• , zakoupeno v Aukro.cz

• má všechny funkce které od kuchyňského robota očekávám
    • pěkná výbava
    • úložný prostor pro struhadla v těle robota
    • navíjení síť. šňůry na tělo robota
    • renomovaná značka
    • velmi zvláštní nasazování dílů, proti hodinovým ručičkám poměrně velká tuhost nasazování dílů
    • po dvou použitích se mi odštípl kousek plastu na hlavním těle u zámečku na nádobu
    • při strouhání mrkve nebo jiné zeleniny zůstavají velké kusy mezi víkem a struhadlem
    • sekací nůž neseká spíše hladí
    • příliš velké dírky ve struhadle pro zeleninu
    • gumové nožičky rozhodně neudrží robota při výkonu nad 3
    • odšťavňovač, jsem použil asi naposled,stříká to po celé kychyni
    • mixer jsem prozatím nezkoušel

Jsem velmi zklamaný, očekával jsem bezproblémový výrobek,a myslím si že cena za kterou se běžně prodává, neodpovídá kvalitě, konstruktéři asi neví k čemu se robot používá.
    Můj předchozí robot, ač měl také své nevýhody, byl rozhodně lepší.

• po mých zkušenostech s roboty zde konečně i velmi jemné strouhání
    • velká nádoba
    • mixér je perfektní - kousky se po zapnutí nerozprsknou po celé nádobě (jako u Phillipsu) ale pěkně se vymixují v dolní části nádoby, navíc je překvapivě tišší než ostatní mixéry
    • úložný prostor pro struhadla je přímo v robotu, což je velmi praktické
    • plastové nože perfektně šlehají
    • nádoby se nasazují nezvykle proti směru hodinových ručiček
    • příliš velký prostor mezi stropem víkem a struhadlem, takže při strouhání zůstává příliš mnoho zbytků v meziprostoru, musí se déle nechat zapnutý, aby se zbytky taky dostrouhaly (u Ety a Phillipsu v tomto nebyl problém) - to mi hodně vadí
    • strouhá všechno příliš jemno, sýr na špagety tedy třeba raději strouhám ručně
    • když byl nový, nádoby se nasazovaly těžko, zároveň působil velmi křehce, po vypnutí byl cítit plast a víko s nádobou nebylo možné po strouhání od sebe oddělit, tak jsem jejich okraje zezačátku mazala olejem, nyní (po roce) je manipulace zcela v pořádku

výhodný pro jemné strouhání
    perfektní umixování i malého množství (nerozprskne se po celé nádobě)
    velká nádoba
    pohodlné a praktické ukládání struhadel přímo v robotu
    nyní, když se "zajel", jsem s ním velmi spokojená,
    výtkou je pouze velký prostor mezi víkem a struhadlem, který měl být užší, aby tam větší kousky neuvízly
    odšťavňovač jsem nezkoušela