Concept RM 4410

šedé

• , zakoupeno v 4home.cz

Protože už den mám a jsem sním spokojena.Doporučila

• , zakoupeno v Doma je doma

• Hned jsem ho vyzkoušela a byla jsem nadšená.Splnil moje očekávání.

Opravdu doporučuji.

Displej
Barva
šedé

Kuchyňský planetární robot Concept Momentino RM4410 450W

Kuchyňský robot RM4410 MOMENTINO vám umožní strávit čas se svojí spokojenou rodinou u vynikajícího domácího moučníku.

Užitné vlastnosti:

Planetární systém míchání v eliptických drahách a speciálně tvarované metly zajistí dokonalé promíchání těsta bez ulpívání na stěnách nádoby. Už nebudete muset přerušovat práci a stírat těsto ze stěn. Skvělá, speciálně designovaná balonová metla dokáže ušlehat čtyři bílky do jedné minuty. Příprava moučníků tak zabere podstatně méně času. Vychutnejte si i výborné kynuté moučníky, jejich příprava teď bude mnohem jednodušší. Navíc, těsto můžete nechat kynout přímo v robotu a podle potřeby promíchat. Ušetříte nádobí, a svoje ruce při hnětení těsta.

Kuchyňský planetární robot RM4410:

Technické parametry:

• Příkon: 450 W
  • Objem nerezové nádoby: 4 l

Planetární systém míchání 6 rychlostí + Pulse

Snadné čištění včetně možnosti mytí určených částí v myčce nádobí

Jednoduchá manipulace

• Barva: bílá + šedá
  • Napětí: 220 - 240 V

Příslušenství:

Hnětací metla na kynutá a tuhá těsta

A-metla na třená těsta a krémy

Balonová metla na bílky a šlehačku

• Kovové spoje
    • ze začátku při puštění smrděl, ale vždy je třeba trochu "propálit" každý přístroj
    • připadá mi, že hnětací hák nedosáhne až k míse, část těsta naspod nenabral a musela jsem občas zastavit robot a stěrkou pomoci těstu nahoru, aby jej poté robot uhnětl, ale jakmile bylo těsto více spojené, nebyl problém, uvidíme jak vyšlehá bílky nebo šehačku
    • štěstí, že má robot přísavky, nedokážu si představit, že bych v něm dělala těsto třeba z půl kila a více mouky, i při 300g robot chtěl "utéct"

zatím jsem ho vyzkoušela jen párkrát, snad nebudu litovat, zatím poměr cena kvalita výkon je průměr, žádná sláva, příště bych si asi vybrala jinou značku a připlatila, tento byl koupen na zkoušku, zda se v kuchyni využije víc než třískání těsta rukou :-)

• , zakoupeno v 4home.cz

Protože už den mám a jsem sním spokojena.Doporučila

• , zakoupeno v Doma je doma

• Hned jsem ho vyzkoušela a byla jsem nadšená.Splnil moje očekávání.

Opravdu doporučuji.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Dárek pro maminku a ta byla spokojená

• , zakoupeno v KASA.cz

• hezký design, kovové spoje u nástavců
    • nepoužitelný-DOBA PROVOZU POUZE 6 MIN, POTÉ NECHAT DLE NÁVODU MOTOR VYCHLADNOUT 20MIN.-nechápu kdo tohle vymyslel. Ten kdo tento typ robota sestrojil, toho bych nechala ušlehat těsto např. na bábovku. Za 6 min????? To je snad nějaký žert!!!

budu vracet