Bravo B4696

Kuchyňský robot se struhadly Santi B-4696 Vám umožní mít sedm funkcí v jednom přístroji. Má výkonný 1100 W motor a bohaté příslušentví, které se bude hodit v každé domácnosti...
2 599 Kč

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 4 142 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma89 % • 1 271 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč63 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 346 recenzíDalší informace
Do měsíce • 1 variantaZdarma96 % • 86 203 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variantZdarma91 % • 1 607 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 10 705 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 3 498 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 47 688 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč88 % • 107 recenzíDalší informace

• Mám přístroj pouze krátkou dobu, ale zatím se zdá, že je dobrý
  • , zakoupeno v Nejlevnější Zboží.cz

• Spokojenost
  • , zakoupeno v 4home.cz

Používá se celkem dobře,zatím spokojenost,funguje dle představ.Má velmi bídný návod a mísa se musí nasadit-docvaknout dost silou,to mi vadí.Ale má příslůušenství,jaké jsem ctěla,nám stačí.A doufám,že nějaký čas vydrží.

Příkon
kuchyňské roboty
Barva
stříbrné

Příslušenství

• sekací nůž - maso, zelenina, ovoce
  • hnětací hák (plastový nůž) - těsto
  • struhadla - plátky, hranolky, jemné plátky, jemné strouhání - ovoce, zelenina, strouhanka, bramboráky
  • mixér - mléko, polévka, pyré

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Mám přístroj pouze krátkou dobu, ale zatím se zdá, že je dobrý
  • , zakoupeno v Nejlevnější Zboží.cz

• Spokojenost
  • , zakoupeno v 4home.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• silný motor
    • velké množství příslušenství
    • poměr výkon/cena
    • hlučnější

zatím nemam

• , zakoupeno v 4home.cz

Doporučuji je kvalitní mám vše poruce co potřebuji

• , zakoupeno v Dekl.cz

• Celý robot působí jako dětská hračka. Je lehoučký a viditelné převody plastové. Ale co bych taky chtěla za tu cenu. Obrázky v návodu na montáž bych snesla s ohledem na své oči daleko větší, neboť špatným nasazením víka jsem neumístila správně pojistku a robot se nespustil. Teď už ale samozřejmě vím. Také při vytírání mísy stěrkou překážejí výstupky uvnitř mísy. A poslední- že je robot docela hlučný.

Zatím ozkoušeno poprvé- linecké těsto bez problému, umíchání náplně bez problému, vyšlehání sněhu v pohodě. Spokojenost. Má takové točky, že jsem se skoro bála přidávat na maximum, aby mi neodfrčel. Takže přísavky jsou fajn.

• , zakoupeno v 4home.cz

Výrobek mě nadchnul designem a funkčností motoru . Zeleninu krouhá na tenké plátky i rajské , už je to horší s mletím ořechů , musím domlít v kavomlýnku . Oproti starému spotřebiči , mi připadá ,že nejsou kotouče a sekací přislušenství dost ostré . Zkoušela jsem mlít přes kotouče i sekáčkem. V původním přístroji šlo totiž dát do mísy jak sekáček tak kotouč , tady nelze. Mísy pěkně velké , otvor na zeleninu na krouhání mohl být větší , musím krájet menší kusy zeleniny a zelí . Příslušenství je dost.

• , zakoupeno v 4home.cz

• Žádný návod na používání řezacích kotoučů.
  • , zakoupeno v 4home.cz

Kvalitní za slušnou cenu.