Sencor STM 4467CH

Multifunkční, extrémně výkonný kuchyňský robot se čtyřmi výstupy a nástavcem pro přípravu salátů se všemi funkcemi stolního mixéru. Co víc si přát? Je to tip na perfektní dárek...
4 999 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Elektrochram

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 47 431 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 16 129 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 12 960 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma99 % • 10 682 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma100 % • 3 487 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 511 768 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta4 937 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma416 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 3 401 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma96 % • 3 631 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové službyZdarma96 % • 2 667 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 6 238 recenzíDalší informace

Tento multifunkční kuchyňský robot je v každém ohledu jedinečný. Spolehlivě vám nahradí několik různých přístrojů a díky tomu vám ušetří místo, čas i práci. Robot vám nabídne extrémně výkonný motor se čtyřmi výstupy, variabilní regulaci otáček s plynulým rozběhem, osm rychlostí, funkci Pulse, planetární šlehací, hnětací a míchací systém, tři nástavce na hnětení, šlehání a lehká těsta, nástavec pro plnění uzenářských produktů, stolní mixér s titanovými čepelemi, multifunkční food procesor se čtyřmi nástavci a sekáčkem, mlýnek na maso pro hrubé a jemné mletí a další. Vítaným bonusem je i možnost ušlehat až dvanáct bílků najednou, nebo nástavec na přípravu salátů se všemi funkcemi stolního mixéru. Jistě oceníte také průhledné víko mísy s otvorem pro snadné přidávání surovin.

Sencor Smart Power&Energy

Rychlost přesně podle vašeho přání a potřeb, to je Sencor Smart Power&Energy pro optimální rychlost. Robot vám kromě toho nabídne také variabilní regulaci otáček s plynulým rozběhem a osmi úrovněmi rychlosti, včetně nepostradatelné pulsní funkce.

Příkon
Retro design
Barva
hnědé

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• vše naprosto v pořádku a funguje, výborný robot a dost příslušenství, ještě navíc smoothie maker
    • já osobně bych uvítala ještě více mlecích destiček,(ještě větší hrubost mletí apod.) nenašla jsem u nás ke koupi, škoda, to mě mrzí

S robotem jsem nadmíru spokojená, našla jsem parťáka rovnocenného starému robotu co mě již odešel, za mě doporučuji

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu. V případě zájmu o další nástavce kontaktujte přímo výrobce.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Vyzkoušela jsem strouhání, hnětení kynutého těsta, mletí masa i mixování oříšků-vše v pořádku.

• , zakoupeno v Digi-Hity.cz

• Výbava
    • Výkon
    • Vzhled
    • Mlýnek na maso funkční
    • Nádoba na sekáni a krájení fungovala až u 3.kusu. Jde o jednoduchý mechanismus, kdy po zaklapnutí víka dojde k nedostatečnému zasunutí kolíku, který slouží jako pojistka a motor se nesepne.

Produkt doporučuji, ale zároveň je vhodné po prvotním rozbalení vyzkoušet funkčnost.
    Mlýnek na maso funguje tak jak má. V této cenové relaci dobrý výrobek.

Příkon
Retro design
Barva
hnědé

Planetární systém

Planetární hnětací, šlehací a míchací systém spolehlivě zajistí, aby byl obsah misky kompletně promíchán. Všechny nástavce se současně otáčejí kolem své vlastní osy i kolem osy převodovky. A právě to umožňuje stoprocentní promíchání všech vložených surovin.
Planetární systém

Nástavce

Součástí multifunkčního robotu jsou také tři nástavce na hnětení, šlehání a lehká těsta, jako je hnětací hák, šlehací metla ve tvaru písmene A a šlehací balónová metla. Samozřejmostí je nástavec pro plnění uzenářských produktů o dvou odlišných průměrech a nástavec pro přípravu salátů s funkcí mixéru.
Nástavce

Praktická víka

Abyste měli v průběhu práce neustále přehled, je víko na míse vyrobené z průhledného materiálu a zároveň má otvor, abyste kdykoli mohli postupně přidávat další a další přísady. Pokud byste obsah nerezové mísy potřebovali uložit například do chladničky, je připraveno plastové skladovací víko.
Praktická víka

Bohaté příslušenství

Můžete se těšit například na stolní mixér s titanovými čepelemi, multifunkční food procesor se čtyřmi nástavci a sekáčkem, mlýnek na maso pro hrubé a jemné mletí, hnětací mísu z nerezové oceli s praktickou měřící stupnicí, nebo dvě láhve z Tritanu s dvěma chladicími vložkami.
Bohaté příslušenství

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Sencor STM 4467CH

Kuchyňský robot s extrémně výkonným 1000W motorem. Sencor STM 4467CH překvapí velmi širokým příslušenstvím. Nástavec pro přípravu salátů nahradí všechny funkce stolního mixéru, mlýnek na maso pro hrubé i jemné mletí disponuje i nástavcem pro plnění uzenin. Obdržíte 3 nástavce pro hnětení, šlehání a míchání lehkých těst.

Vlastnosti

Multifunkční kuchyňský robot

Extrémně výkonný motor se 4 výstupy

Nástavec pro přípravu salátů se všemi funkcemi stolního mixéru

Smart power & Energy pro optimální rychlost

Variabilní regulace otáček s plynulým rozběhem a 8 úrovněmi rychlosti

Pulsní funkce

Průhledné víko mísy s otvorem pro snadné přidávání přísad při míchání

Plastové skladovací víko mísy z nerezové oceli

planetární systém míchání pro dokonalé promíchání surovin

Bajonetový upevňovací systém pro rychlé sestavení a výměnu

Aretační pojistka v horní poloze výkyvného ramene

Mlýnek na maso pro hrubé a jemné mletí s nástavcem pro plnění uzenin o 2 průměrech

3 nástavce na hnětání, šlehání a lehká těsta

Ušlehá až 12 vaječných bílků

8 úrovní rychlosti

Dodávané příslušenství

Hnětací hák

Šlehací metla ve tvaru písmene A

Šlehací balónová metla

Mlýnek na maso pro hrubé a jemné mletí

Nástavec pro plnění uzenářských produktů o 2 průměrech

Příkon 1000 W

Délka napájecího kabelu 1.1 m

Dokumenty

• NIC
    • Stuhadlo je nepoužitélné. Toto byla nejhorší koupě. Jiné struhadlo k tomuto typu nejde dokoupit. Sencor již nikdy více!!!

Ano, velice Vás mrzí? A když jsem psala přímo na Vaše stránky, tak jste se ke špatnému výrobku nevyjádřili. Struhadlo jsem sestavila dle návodu, bohužel toto struhadlo není schopné potraviny nastrouhat pořádně. V mezeře mezi víkem a kolečkem zůstane velké množství nezpracované potraviny a kovový kousíček strouhací plochy z plastového kolečka po čase vypadává. Tím se stalo, to, že se z víka odštípl velký kousek plastu. Velmi špatný výrobek. Mám doma struhadlo 20 let staré od Moulinex a tam do dnes není problém.

Sencor (značka)

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. Mrzí nás, že s naším výrobkem nejste spokojen. Struhadlo, je třeba správně sestavit dle přiloženého návodu jej umístit food procesor šipkou proti šipce. Větší suroviny doporučujeme nakrájet na 3cm kostky. Při zpracování potravin je třeba netlačit nepřiměřeně na přítlak, protože díky tomu naopak dochází ke zbrzdění strouhání. S pozdravem Sencor.

• Zatím nic,není vše odzkoušeno.
    • Nefunkční funkce sekání a strouhání. Evidentní konstrukční vada,přesto výrobek prodávají ! Stejná závada jest zde v recenzích již popisována.

Jelikož jsem nechtěl výrobek posílat zpět na reklamaci,opravil jsem závadu doma sám. Vyzkoušel jsem krouhání zelí a tuto funkci robot absolutně nezvládá. Další funkce jsem nezkoušel,až vychladnu,vyzkouším.(kvůli funkci sekání a strouhání jsem tento výrobek také kupoval. Kdybych tušil jak si povede při krouhání,koupil jsem bez za poloviční cenu !

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Digi-Hity.cz

• Výbava
    • Výkon
    • Vzhled
    • Mlýnek na maso funkční

Mlýnek na maso funguje tak jak má. V této cenové relaci dobrý výrobek.

• Sencor STM 4467CH v akci

Zobrazit video recenzi

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Jsem naprosto spokojená, už jsem vyzkoušela mlýnek na maso už nikdy nekoupím v obchodě mleté maso nedá se to srovnat, umlela jsem si strouhanku, vyzkoušela udělat těsto a smoothie si dělám každý den.

Tento robot je výborný, koupila jsem ho v akci a jsem nadšená. Vřele doporučuji.

• , převzato z Heureka.sk
    • Bohata príslušenstvo
    • !!!! Nedaju sa zohnat nahradne diely!!!
    • Hlucny
    • Zle navrhnuty krajac (napr kapusty), noz je vyoseny a cele zariadenie sa neprijemne trasie pri praci

Uz by som ho nekupil, lebo pri jednom pokazenom diely, si clovek musi kupit ine zariadenie cim sa z multifunkcneho stane mono-funkcne a v dome ma kopec inych zariadeni.

SPLŇUJE OČEKÁVÁNÍ

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Máme jen krátce zatím jsme spokojeni.Jak kynuté tak třené těsto dobře vypracováno, struhadla vyzkoušena všechny strouhají rychle bez problému mixer v pohodě mlýnek na maso zatím nevyzkoušeno.