Sencor STM 3017TQ

Délka připojovacího kabelu
1 m

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Jsem spokojen.

Splňuje svůj účel- jsem spokojen.

• , zakoupeno v PCakce.cz

Délka připojovacího kabelu
1 m

SENCOR STM 3017TQ STM 3014TQ

POPIS PRODUKTU

Kuchyňský robot Sencor STM 3010 je ideálním pomocníkem do každé kuchyně.

Ideální pro přípravu větších objemů těsta, krémů, šlehačky, pěny atd.

Nerezová mísa o objemu 4 l

Kapacita pro přípravu až 1,6 kg těsta

Šlehání až 8 vaječných bílků 3 výměnné nástavce:

• hnětací hák (na těžká a tuhá těsta s kvasnicemi)
  • míchací metla ve tvaru písmene A (na krémy a lehká těsta bez kvasnic)
  • šlehací balónová metla (na šlehání smetany, vaječných bílků atp.)

Bajonetový systém uchycení nástavců umožňuje rychlé sestavení i výměnu

Planetární systém hnětení, míchání a šlehání:

• nástavce rotují kolem své osy a kolem osy převodovky zároveň
  • umožňuje zpracování 100% obsahu mísy
  • garantuje dokonalé promíchání ingrediencí v porovnání s konkurenčními systémy

Všechny nástavce mají speciální límec chránící převodovku před znečištěním při práci

Speciální tvar a konstrukce šlehací balónové metly pro nadýchanou pěnu z bílků a dokonale našlehanou smetanu (nárůst objemu 500% u bílků a 200% u smetany) 6 rychlostí (52, 87, 112, 122, 136 a 172 ot./min.)

Pulzní režim umožňující krátkodobé spuštění chodu na maximální výkon (172 ot./min.)

Výkyvné rameno pro snadnou manipulaci a pohodlnější výměnu nástavců

Aretační pojistka v horní poloze výkyvného ramene

Snadné čištění (vyjímatelnou nerezovou mísu je možno mýt v myčce)

Protiskluzové nožky s přísavkami

Prostor pro navinutí síťového kabelu pod základnou

Podsvícený regulátor rychlosti

• Hezký design
    • Příliš hlučné
    • Pořádně nepromíchá těsto
    • Moc plastu

Tento kuchyňský robot jsem si objednala hlavně kvůli té barvě. Nepřečetla jsem si ani recenze, nic. Hned po prvním vyzkoušení jsem byla zklamaná. Lehoučké těsto to ani nepromíchalo. Ingredience mi začaly létat z té misky ven. Takže jsem pak litovala, že jsem to radši neudělala ručně. Škoda je, že nejsou dostupné přídavné díly k dokoupení. Třeba by se mi hodilo struhadlo. Jinak za tu cenu (1 799, byl v akci) asi odpovídá. Těsto to tedy moc nezvládá, ale na ušlehání bílků nebo nějaké jemné pomazánky to je super. Podruhé bych do tohoto výrobku, to bych si radši připlatila pár tisícovek a koupila jiný, s větší výbavičkou.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Jsem spokojen.

Splňuje svůj účel- jsem spokojen.

• , zakoupeno v PCakce.cz

• Výhodná cena