Sencor STM 3013OR

Odšťavňovač

• , zakoupeno v tipa.eu

perfektní

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Stejný jsem měl cca 3 roky a byl jsem spokojen.
  • , zakoupeno v Spořílek.CZ

• Je pěkný vzhledově, rychle je krém či těsto hotové
    • pokud dělám krém tak máslo, které je přichycené po bocích musím stále stěrkou seškrabávat. Ale za tu cenu to tak nevadí

Jsem docela spokojena jen jsem si myslela, že už nebudu muset stěrkou krém z boků sundávat, že už ta metla to shrne sama. To je ale asi jen u těch dražších výrobků.
    Jinak je to snadné požití, snadná údržba.

Příkon
Mlýnek na maso
Odšťavňovač

STM 3013OR stolní mixér SENCOR

Kuchyňský robot
Ideální pro přípravu větších objemů těsta, krémů, šlehačky, pěny atd.
Nerezová mísa o objemu 4 l
Kapacita pro přípravu až 1,6 kg těsta
Šlehání až 8 vaječných bílků
3 výměnné nástavce:
- hnětací hák (na těžká a tuhá těsta s kvasnicemi)
- míchací metla ve tvaru písmene A (na krémy a lehká těsta bez kvasnic)
- šlehací balónová metla (na šlehání smetany, vaječných bílků atp.)
Bajonetový systém uchycení nástavců umožňuje rychlé sestavení i výměnu
Planetární systém hnětení, míchání a šlehání:
- nástavce rotují kolem své osy a kolem osy převodovky zároveň
- umožňuje zpracování 100% obsahu mísy
- garantuje dokonalé promíchání ingrediencí v porovnání s konkurenčními systémy
Všechny nástavce mají speciální límec chránící převodovku před znečištěním při práci
Speciální tvar a konstrukce šlehací balónové metly pro nadýchanou pěnu z bílků a dokonale našlehanou smetanu (nárůst objemu 500% u bílků a 200% u smetany)
6 rychlostí (52, 87, 112, 122, 136 a 172 ot./min.)
Pulzní režim umožňující krátkodobé spuštění chodu na maximální výkon (172 ot./min.)
Výkyvné rameno pro snadnou manipulaci a pohodlnější výměnu nástavců
Aretační pojistka v horní poloze výkyvného ramene
Snadné čištění (vyjímatelnou nerezovou mísu je možno mýt v myčce)
Protiskluzové nožky s přísavkami
Prostor pro navinutí síťového kabelu pod základnou
Podsvícený regulátor rychlosti

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v tipa.eu

perfektní

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Stejný jsem měl cca 3 roky a byl jsem spokojen.

• -Všechny běžné úkony zvládá normálně žádný problém
    • -Žena spokojena
    • -Skvělý pomocník
    • Možná trochu hlučnější,ale to mixéry jsou :-)

Mixér splnuje vše žádný problém spokojenost.

• krásně vyšlená sníh a krém ale to je tak všechno
    • mám ho 2 roky používala jsem ho málo asi tak 5krát za rok a už mě praskly plastovy panty takže akorát na vyhození čekala jsem že vydrží víc

nedoporučuji

• Je pěkný vzhledově,pěkné barvičky, to je asi tak jediné.
    • - Hodně hlučný, při provozu vydává kvílivé zvuky, čím větší rychlost, tím větší hluk.
    • - Nepromýchá se těsto až úplně na spodu nádoby, často se musí zastavit a promýchat i to co je dole nalepené a nepromýchané.
    • - Vyrobeno z 80% z plastu a to tomu taky odpovídá !

- Pěkný na oko

- Potřebovala jsem kuchyňský robot, ale šlápla jsem pořádně vedle.

- Je hlučný, nepromíchá těsto na 100%

- Horní výklopné rameno je upevněno na plastových pantech, takže netrvá to dlouho, kdy prasknou!

- Čekala jsem více dní funkčnosti než necelý měsíc !

- NEDOPORUČUJI !!!

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• Je pěkný vzhledově, rychle je krém či těsto hotové

Jinak je to snadné požití, snadná údržba.

Při nákupu tohoto produktu mi zapomněli říct, že se v něm může šlehat maximálně šlehačka, bílky a piškotová těsta. Používala jsem ho převážně na těsta kynutá- podotýkám, že v návodu nejsou uvedena žádná omezení- a robot mi odešel po půl roce používání. Při reklamaci mi bylo řečeno, že jsem ho špatně užívala a nebyla mi uznána. Robot je uvnitř převážně z plastu a prostě se polámal...
    I přes mé počáteční nadšení ho dnes rozhodně nedoporučuji.
    Příště si raději připlatím.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• vzhled, funkčnost
    • neobjeveno :-)

vřele doporučuji

• super

taky velký pomocník v domácnosti

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• cena+kvalita