Sencor STM 3010WH

1 m
Barva
bílé

• , zakoupeno v KOVOSLUŽBA Praha

,,Dorý den při rozbalení mi chyběla metla k robotu do dnes ji nemám,,tak nevím,,děkuji ,,již jsem to urgovala a zatím nic,,
    Jitka

• , zakoupeno v Nejlevnější Zboží.cz

• rychle a dobře míchá a hněte těsta
    • trochu hlučný, ale to nevadí

super výrobek a pomocník do kuchyně

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Naprostá spokojenost. Dobrý pomocník pro každou domácnost. Dobrý poměr mezi cenou a kvalitou.

Příkon
1 m
Barva
bílé

STM 3010WH stolní mixér SENCOR

Ideální pro přípravu větších objemů těsta, krémů, šlehačky, pěny atd.
Nerezová mísa o objemu 4 l
Kapacita pro přípravu až 1,6 kg těsta
Šlehání až 8 vaječných bílků
3 výměnné nástavce:
•    hnětací hák (na těžká a tuhá těsta s kvasnicemi)
•    míchací metla ve tvaru písmene A (na krémy a lehká těsta bez kvasnic)
•    šlehací balónová metla (na šlehání smetany, vaječných bílků atp.)
Bajonetový systém uchycení nástavců umožňuje rychlé sestavení i výměnu
Planetární systém hnětení, míchání a šlehání:
•    nástavce rotují kolem své osy a kolem osy převodovky zároveň
•    umožňuje zpracování 100% obsahu mísy
•    garantuje dokonalé promíchání ingrediencí v porovnání s konkurenčními systémy
Všechny nástavce mají speciální límec chránící převodovku před znečištěním při práci
Speciální tvar a konstrukce šlehací balónové metly pro nadýchanou pěnu z bílků a dokonale našlehanou smetanu (nárůst objemu 500% u bílků a 200% u smetany)
6 rychlostí (52, 87, 112, 122, 136 a 172 ot./min.)
Pulzní režim umožňující krátkodobé spuštění chodu na maximální výkon (172 ot./min.)
Výkyvné rameno pro snadnou manipulaci a pohodlnější výměnu nástavců
Aretační pojistka v horní poloze výkyvného ramene
Snadné čištění (vyjímatelnou nerezovou mísu je možno mýt v myčce)
Protiskluzové nožky s přísavkami
Prostor pro navinutí síťového kabelu pod základnou
Podsvícený regulátor rychlosti

• , zakoupeno v Nejlevnější Zboží.cz

• rychle a dobře míchá a hněte těsta
    • trochu hlučný, ale to nevadí

super výrobek a pomocník do kuchyně

• Šlehání a příprava lehčího těsta v pořádku.
    • Mám ho já a měla ho i mamka. Ta už ho nemá,protože jí prasklo uchycení ramene. Mě to čeká co nevidět. Občas jsem hnětla kynuté nebo bramborové těsto a rameno jsem raději silou držela. Proto mi vydržel déle, než mamce. Ovšem nyní jsem zjistila,že už je také prasklý,takže ještě tak jednou,dvakrát a je po něm. Vydržel něco přes dva roky. Jsme obě velmi zklamané.

Vůbec nedoporučuji, uchycení a důležité části jsou z plastu,čili na nic. Dlouho nevydrží.

Robot, který je oproti ostatním velmi levný, tak samozřejmě, že asi nezvládá to co robot za 10tisíc, ale celkově s ním jsem spokojena. Pro moje běžné vaření mi naprosto stačí. Těsta krásně promíchá, nelepí se na mísu. Krémy jsou nadýchané. Manipulace bez problémů. Za tu cenu si myslím, že jsem koupila dobře.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Rychle se rozbil

Po půl roce při zapnutí velká rána a dým s motoru.Vrátila jsem

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• dělá dobře vše co slibuje
    • nevím

dobrý nákup

• Usnadní práci
    • Hněte a šlehá
    • Značka
    • Hlasitost chodu

Koupil jsem robota mámě na narozeniny v akci před vánoci. Byl v hyperalbertu za 698 Kč. Za tu cenu to byla parádní koupě. S koupí za plnou cenu jsem byl ale i tak rozhodnutý. V tomto případě (mám na mysli celkově robota) si myslím, že za málo peněz dostáváte obstoujnou muziku.

• Vzhled
    • Hlučnost
    • Výkon
    • Kvalita

Za tuto cenu jsem nečekala zázraky ale při druhém použití v něm začalo rachotit. Odnesla jsem do prodejny a prý je to v pořádku. Při třetím použití v něm křuplo a zastavil se. Záruka je mi jaksi k ničemu když mi ji dodavatel - firma Fast ČR nechce uznat.

• , zakoupeno v 4home.cz

výhodná cena