Moulinex QA 401GB7 Masterchef Gourmet

ještě mi tam chybí mlýnek na mák - jinak dokonalý

• , zakoupeno v Alza.cz

perfektní

• , zakoupeno v Alza.cz

Doporučuji,ušetří spoustu práce v kuchyni.

Příkon
Plynulá regulace rychlosti
Počet rychlostí
Ovládání
mechanické-knoflíkové

* Skvělý přístroj na výrobu pečiva ve velkém provozu
* příkon: 900 W
* 6 rychlostí + pulz
* Nerezová nádoba 4l
Provedení výrobku: červená barva

* rotační moderní design - planetární systém míchání – umožňuje nástrojům otáčení a dokonalý pohyb kolem vnitřku mísy, takže dosáhnou na všechna místa; díky tomu se se ingredience perfektně smísí.
* ovládací panel – kontrolní panel s piktogramy doporučujícími nejlepší kombinaci nástavců a rychlostí
* prostor pro uložení přívodní šňůry
* protiskluzová úprava

* mixér 1,5 l
* hnětací hák
* šlehač
* míchací hák
* krouhač – 1 disk pro jemné strouhání, 1 disk pro hrubé strouhání a 1 disk pro krájení
* stěrka

-------------------------------------------------------------------------------

Více o výrobci a jeho produktech naleznete na moulinex.cz.

3zákazníci nedoporučují produkt
    • Kvalitní provedení
    • Design
    • Snadná údržba

Dostala jsem tento robot od manžela a nemůžu si ho vynachválit. Máme 3 děti a pečeme každý týden. Z ručního hnětení těsta mě vždy boleli ruce i záda a prostě se mi do toho nechtělo. Ale to dětem nevysvětlíte. Robot dobře spojí všechny směsy, metličky se dobře čistí a navíc hezky vypadá. Doporučuji všem maminám!:)

• kvalitní zpracování, výkonnost, hezký design, velmi široké využití, poměrně tichý, protiskluzové zajištění

Zatím zvládá vše, co potřebuji. Mohu rozhodně doporučit.

• výkonnost, krásný design, zajištění proti skluzu, velká nádoba, multifunkčnost

Velmi kvalitní robot, nemám s ním zatím vůbec žádný problém, ba naopak - pečení s ním mě ted baví daleko víc:) Nejčastěji používám funkci míchání a hnětení, když peču sladké pečivo..a taky šlehám úžasnou šlehačku. Vše se vždy krásně smíchá, nemusím se o nic starat, žádné úsilí. Doporučuji

• nerezové, kvalitní materiály
    • hezký design
    • snadná výměna metliček
    • zvládá jakékoliv těsto

Chtěla jsem hlavně nějaký hezky vypadající a výkonný robot na přípravu těst, protože velmi často peču. A moulinex splnil moje očekávání, mám ho stále na lince protože jednak pěkně vypadá, a jednak ho používám opravdu velmi často. Výborně spojí jakékoliv těsto, našlehá úžasnou šlehačku, sníh, zvládl zatím zkrátka cokoliv. Hospodyňkám rozhodně doporučím :)

• výborně šlehá
    • velká nádoba
    • multifunkční použití
    • snadná údržba
    • hezký design

Robot používám velmi často, ráda peču, a jsem s ním velice spokojena. Je výkonný, výborně šlehá. Zvládl zatím všechno. Snadno se udržuje, myje, jednoduchá obsluha. Doporučuji

• velikost
    • design
    • snadná obsluha i údržba
    • multifunkčnost
    • dostatek nástavců

S robotem jsem velmi spokojena, používám ho velmi často, ani ho nesklízím z kuchyňské linky. Často peču různé koláče a bábovky takže ho hodně využiji. Design se mi taky zdá velmi pěkný. Určitě bych ho doporučila ženám, které mají rodinu, pro kterou často peče jako já :)

• Velmi pěkný design
    • Používám při přípravě jakéhokoliv pečení
    • Snadná údržba
    • Kvalitní materiály
    • Malinko hlučnější

Jsem s ním velice spokojena. Mám ho permanentně na kuchyňské lince, používám ho velmi často. Perfektně smíchá všechny ingredience, které do misky naházím, nemusím se o nic starat. Doporučuju, usnadňuje mi vaření.

• Jsem s robotem spokojená, vadí mi jen velká hlučnost.
    • Mohla by být v příslušenství ještě jedna mísa.

Až na uvedené , jsem s ním spokojená.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• variabilní
    • snadno se udržuje
    • design
    • mohl by být tišší

Vybrala jsem si tenhle robot k narozeninám od manžela a jsem spokojená. Mohl by sice být tišší, ale přes den to nevadí.
    Stačí mi jeden na hodně úkonů, Zvládne dobře míchání, storuhání i šlehání.. .Jeden z hlavních parametrů byl design, ted ho můžu mít stále na lince a proto ho i používám, na rozdíl od předchozích robotů.