Moulinex QA 400 Masterchef Gourmet

Pulsní spínač
Planetární systém míchání

• Dobře zpracuje i tužší těsto
    • mlýnek není žádný zázrak, raději ho nepoužívám

Když pominu mlýnek, je to velmi dobrý stroj. Slouží už delší dobu, i když někdy překročím doporučené množství těsta.

• , zakoupeno v Alza.cz

• velká variabilita, jednoduché sestavení

za přijatelnou cenu dobrý pomocník v kuchyni

• perfektní, levný

Již jsem jej použila, šetřím ruce, moc se mi líbí i design - prostě a jednoduše veliká spokojenost a radost.

Příkon
Šlehání
Strouhání
Pulsní spínač
Planetární systém míchání

Pákový robot MOULINEX QA400Y0 Zephir je skvělý přístroj na výrobu pečiva ve velkém provozu, který zvládne krájení, strouhání. Součástí robotu MOULINEX QA400Y0 Zephir je také mixer na 1,5 litru.

Více podrobností o MOULINEX QA400Y0 Zephir naleznete ve specifikacích.

• Dobře zpracuje i tužší těsto
    • mlýnek není žádný zázrak, raději ho nepoužívám

• , zakoupeno v Alza.cz

• velká variabilita, jednoduché sestavení

za přijatelnou cenu dobrý pomocník v kuchyni

• perfektní, levný

• , zakoupeno v Expert.cz

• má vše co jsem potřebovala,snadná obsluha,slušný výkon i cena
    • struhadla nejsou konická, jak bylo uvedeno v popisu výrobku

nechtěla jsem bohaté příslušenství ani vysokou cenu.Produkt využívám krátkou dobu a zatím vše vyhovuje. Jsem spokojená. Doporučuji všem nenáročným zákazníkům.

• , zakoupeno v KASA.cz

• lehce ovladatelný, má potřebný počet funkcí

vlastní zkušenosti s produktem zatím moc nemám -je to dárek k vánocům

• - vše
    • - nic

Samotnému výrobku nic vytknout nemohu. Volila jsem QA400 z toho důvodu, že typ výrobku QA401 pro mne byl v tu dobu nedostupný a na obale QA400 stálo, že se dá dokoupit jak odšťavňovač, tak mlýnek na maso. NELZE. Nikde ho nemají. Kontaktovala jsem i přímo firmu Moulinex, která mne pouze odkázala na svá servisní střediska.

Doporučuji tedy raději zakoupit kompletní výrobek QA401. Jinak ostatní funguje jak má a jsem opravdu spojena.

• mnoho příslušenství
    • pěkný design
    • vejde se mi na linku
    • kovová struhadla jdou obtížněji vyndat

Po dlouhé době konečně mám a jsem nadmíru spokojená. Hlučný mi rozhodně nepřipadá, je to můj pomocník.

• Jednoduchá instalace různých součástí
    • Bezpečnostní jištění proti nevhodnému spuštění přístroje
    • Možnost dokoupení mlýnku na maso
    • Protiskluzové přísavky na dně přístroje
    • Kovová struhadla jdou po použití obtížně vyndat z nástavce.

Super výrobek. Vánoční přípravy mi pomohl zkrátit na minimum. Rozhodně doporučuji.

• perfektní
    • trochu hlučnější

cena odpovídá

• , zakoupeno v Home & Cook

• rychlí, jednoduchý na ovládání, spolehlivý.

Moulinex jsem koupila své mamince. Ta je s ním nad míru spokojena a je z něj nadšená. Jelikož opravdu hodně peče je pro ni Moulinex vynikající pomocník.