Moulinex QA 205131

Lis na citrusy
Mlýnek na mák
Planetární systém míchání

• , zakoupeno v Expert.cz

• koupil jsem ho proto, že usnadní práci v kuchyni. A po vyzkoušení je moje žena s mašinkou spokojená.
    • Zatím jsem nic nenašel

Kdo nekoupí, neví, co to krásná práce v kuchyni. Žena byla v rozpacívh, když pod stromečkem našla robota, ale hned po Silvestru byla spokojená, veškerou zeleninu na svíčkovou ustrouhala na stroji, ne ručo jako dřív. Tím pádem zeleninou nešetřila a svíčková byla jako od babičky.

• , zakoupeno v TEshop

• výborné šlehani
    • špatné upevnění mixeru

z produktu jsem trošku zklamana očekava jsem vic v popisku je sekani ale nemaho to

• , zakoupeno v Eberry.cz

Odšťavňovač
Lis na citrusy
Mlýnek na mák
Planetární systém míchání

Funkce a příslušenství robota: hnětení; krájení; mixér; strouhání; šlehání
Planetární systém míchání: ANO
Objem hlavní nádoby (l): 3.5
Ovládání: mechanické-knoflíkové
Počet rychlostí: 4
Pulzní spínač: ANO
Plynulá regulace rychlosti: ANO
Příkon motoru (W): 700

Provedení výrobku: bílá barva

Všestranný kompaktní pákový robot s bohatým příslušenstvím

Hlavní výhody:
planetární pohyb - mixovací háky jsou nastaveny kolmo k hlavě, která rotuje po misce a zaručuje tak optimalní míchání v celé nádobě
příkon 700 W, pomocí kterého snadno namícháme těsto na chleba či koláče, nebo nakrájíme zeleninu
4 rychlosti + pulzní spínač (doporučuje se použití s mixérem)

Bohaté příslušenství:
3,5 l nerezová nádoba
vysoce odolné míchací metly (šlehání, míchání, hnětací hák)
mixér 1 l

ano doporučuji,
    je mírně hlučný
    spokojenost

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• Zatím jsem velmi spokojena.

Chtěla jsem jednoduchý robot a s tímto jsem spokojena.

• , zakoupeno v Home & Cook

• jednoduchý na ovládání
    • zajímavá cena
    • dostatek příslušenství
    • zatím nic

zatím je pořád v chodu
    šlehá,mixuje,strouhá,míchá těsto
    no prostě vydařená koupě.

• , zakoupeno v Electro World

• Míchá, šlehá hněte, na domácí pečení dostačující
    • Při rychlejším stupni šlehání se rameno šlehače kýve
    • Struhadlo téměř na nic, pomalé a malé

Strouhání jsem od něj nečekala, takže dobrý

• , zakoupeno v OKAY.cz

• šlehací a hnětací metly
    • zdá se mi horší kvalita výrobku, slabý výkon

Kdybych ho viděla před koupí, tak bych ho nevzala
    Je to takové šidítko, které asi nic (dlouho) nevydrží