Moulinex FP 7371

Mlýnek na maso
Odšťavňovač
Lis na citrusy

• , zakoupeno v OKAY.cz

tento produkt ma spousty funci ktere v kuchyni využivam ...mela jsem Moulinex 9let a spokojenost byla velka proto jsem si vybrala opet podobny . Dobre se čisti a doporučuji ho ostatnim

• , zakoupeno v KASA.cz

• Z nového robotu Moulinex FP 7371 jsem nadšená, disponuje velkým množstvím příslušenství (doporučuji větší úložný prostor), se kterým lze dělat prakticky vše: v pracovní míse již jsme šlehali šlehačku, hnětali tužší těsto na buchtu, v mixéru jsme rozmixovali polévku i ovocný koktejl, v malém sekáčku na oříšky jsme sekali piškoty, dále v pracovní míse jsme díky různým kotoučům strouhali všechno možné, dále jsme přes maxipress pasírovali přesnídávku, pomocí lisu na citrusy jsme lisovali jižní ovoce, v jednom ze dvou druhů jsme odšťavňovali ovoce a dokonce jsme si troufli i na bramborovou kaši, kterou jsme nejprve přecedili přes maxipress a poté dokončili plastovým hnětačem. Chystáme se vyzkoušet mlýnek na maso (dokonce disponuje i nástavcem na klobásy) ...
    • Odšťavňovač s filtračním košem - rozsekané ovoce se sice zachytávalo v koši, ale za chvilku se tento "koš v koši" díky váze ovoce rozpojil a vše propadalo do pracovní mísy. Uvítala bych i návod s větším typem písma. Ovladač rychlosti vyklouzává z ruky.

Určitě bych doporučila, u mě jasně převládají klady.

Příkon
Pasírování
Mlýnek na maso
Odšťavňovač
Lis na citrusy

• Funkce a příslušenství robota: krájení; mixér; odšťavňovač; sekání; strouhání
  • Planetární systém míchání: NE

Objem 3 l

Systém pro uložení příslušenství

Trojitý bezpečnostní systém 4 celokovové otočné kotouče pro 6 fun

• těžko říci
    • - prostor mezi okrajem struhadel a nádobou je příliš velký, takže dolů propadávají velké kusy
    • - již v záruce mi opakovaně přestával fungovat - po otočení spínače nezačal pracovat, byl v servisu, nic nenašli, tam jim fungoval, teď prošla záruka a opět nefunguje

Znovu bych Moulinex nekoupila. Moje maminka měla robot 20 let a hodně ho používala. Mně tento přestal fungovat po 3 letech občasného používání. Ani když fungoval jsem s jeho funkcí nebyla spokojená - nekvalitní strouhání. Plastové součásti jsou dost vachrlaté. Do různých zákoutí držadel a do závitu mísy zatéká při mytí voda, nelze vytřít, dlouho schne. Na doplňkové vybavení není žádný úložný prostor.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• , zakoupeno v KASA.cz

Určitě bych doporučila, u mě jasně převládají klady.