KitchenAid Artisan 5KSM125EAC

POPIS Robot KitchenAid Artisan 5KSM125 má retro design a dlouhou životnost. Má tichý chod a velký výkon, 300 W motor. Vybrat si můžete z 10 rychlostních stupňů od 58 do 220...
15 201 Kč

1.22 m
Barva
béžové

• , zakoupeno v PCRobot.cz

• Je to dělo, předtím jsem měla Bosch MUM, všechno v plastu včetně převodů, za pár let byl díky tomu několikrát v opravě. Sice za pár korun, ale rozhodla jsem se investovat do přístroje s převody kovovými a díky D-testu jsem si vybrala právě KitchenAid 5KSM. Je poměrně drahý, s dokoupeným příslušenstvím které já potřebuji (je toho daleko více) cca 20.000,- ale jsem maximálně spokojena, kov a keramika místo plastů mě určitě přežije.
  • , zakoupeno v VEDE.cz

Je opravdu úžasný, výkonný a tichý.

• , zakoupeno v EuroKing

1.22 m
Barva
béžové

POPIS

Robot KitchenAid Artisan 5KSM125 má retro design a dlouhou životnost. Má tichý chod a velký výkon, 300 W motor. Vybrat si můžete z 10 rychlostních stupňů od 58 do 220 otáček za minutu. Přímý pohon je tvořen ozubenými koly místo běžného řemene, a tím zabezpečuje vyšší účinnost. Ve spodní části robota jsou protismykové gumové podložky, které zabezpečují stabilitu robota na každém druhu povrchu. Planetární systém mixování, činnost robota je rotační (příslušenství není ukotveno na jednom místě, ale rotačně se pohybuje od středu až po okraj mísy, a tak zabezpečuje rychlé a rovnoměrné promíchání). Obsahuje příslušenství: hnětací hák, plochý šlehač, šlehací metlu, nerezovou mísu s objemem 4,83 l (mixování 1,2 kg mouky cca 2,25 kg těsta). Všechny součásti příslušenství jsou vhodné do myčky na nádobí ne však robot samotný!

SPECIFIKACE

• Rozměry robota (v x š x d): 36,2 x 22,2 x 34,3 cm
  • Rozměry balení (v x š x d): 42,6 x 28,9 x 41,3 cm
  • Výška robota s vyklopenou hlavou: 45 cm
  • Objem mísy: 4,83 l (maximální kapacita je 1,2 kg mouky)
  • Hmotnost robota: 10,65 kg
  • Hmotnost balení: 12,4 kg
  • Výkon motoru: 300 W
  • Otáčky: 58 - 220 za minutu
  • Počet rychlostí: 1 - 10
  • Napětí: 220 - 240 V / 50 - 60 Hz
  • Délka el. kabelu: 1,22 m
  • Barva: stříbrná
  • Materiál: nerezová ocel (konstrukce + mísa), litý zinek (motor), guma (protiskluzová podložka)
  • Příslušenství: hnětací hák, plochý šlehač, šlehací metla a nerezová mísa o objemu 4,83 l (Jedná se o stejný přístroj jako dříve prodávaný robot 5KSM150, liší se pouze příslušenstvím)

NÁZOR EXPERTA MARKA RAUVOLFA “My máme doma mixér a konvici KitchenAid a nemůžu si je vynachválit. Kdybychom já nebo má partnerka alespoň trochu pekli, tak bych vůbec neváhal a tenhle robot si koupil. Jistě, cena je trošku vyšší, ale kvalita se téměř blíží profesionálním přístrojům. Navíc je to investice do budoucnosti, neboť tento přístroj vám vydrží celý život.”

VÝHODY A NEVÝHODY

Kvalita zpracování, která nemá v tomto odvětví konkurenci.

Retro design ozvláštní vaši kuchyň a zaujme i vaše přátele.

Rovnoměrné a důkladné promíchání díky planetárnímu pohybu.

Velký výkon a tichý chod. 10 rychlostních stupňů.

Protismyková gumová podložka zabezpečuje stabilitu robota.

Základní příslušenství: nerezová mísa, plochý šlehač,hnětací hák, šlehací metla.

Veškeré příslušenství je vhodné do myčky na nádobí.

Cena je vyšší než je běžné u některých kuchyňských robotů, ty se však svou kvalitou ani výkonem nedají s Artisanem srovnat. Je třeba si uvědomit, že si kupujete profesionální přístroj, který vám vydrží celý…

Záruka: 5 let

• , zakoupeno v PCRobot.cz

• Ukázka všech funkcí

• Ukázka hnětení těsta

Zobrazit video recenzi

• Srovnání tří typů kuchyňského robotu od značky KitchenAid KitchenAid Pro vs. KitchenAid Artisan vs. KitchenAid Classic

Zobrazit video recenzi

• Sestava, která naprosto uspokojí všechny milovníky zeleniny, nejen vegetariány či vegany.

Zobrazit video recenzi

• Unboxing a první dojmy z tohoto kuchyňského robotu

• Představení funkcí kuchyňského robotu KitchenAid 5KSM125

• Představení produktu

• , zakoupeno v VEDE.cz

Je opravdu úžasný, výkonný a tichý.

• , zakoupeno v EuroKing

• jednoduchost