Kenwood KVC 5391 S

Barva
stříbrné

• , zakoupeno v Electro World

• Už nemusím míchat rukama-tedy vařečkou

Zatím jsem neměla možnost vyzkoušet mixer a lis na ovoce a dále bych uvítala informaci,jakou si mohu dokoupit flexibilní metlu(v nabídce jsou dvě,jedna levnější a druhá dražší),asi bude rozdíl ve velikosti.Výběr padl na tuto značku,že je tělo celokovové,jinak také,že jsem dostala 2 mísy,což velmi oceňuji.Produkt je vhodný pro větší rodinu,nikdy jsem neměla takový stroj,takže zatím nemohu srovnávat s něčím jiným,takže doufám,že mi bude sloužit k mé spokojenosti.

Barva
stříbrné

Chef Elite je ideálním pomocníkem pro každodenní i výjimečné domácí pečení. Má vše, co potřebujete kpečení ve velkém množství. Variabilní rychlost na dosah ruky. Dokonce i funkce jemného promísení pro kontrolu pečení jemného pečiva.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Electro World