Kenwood KMX 60

Barva
bílé

• ANO perfektní !!!
  • , zakoupeno v Electro World

• konstrukčně dostatečně robustní, stabilní při provozu, kvalitní regulace, funkční parametry splnily očekávání
    • hliníkové pracovní nástroje (metly, háky) nelze mít v myčce, pochyby o dlouhodobé trvanlivosti jejich povrchové úpravy

zatím se jeví jako velmi kvalitní produkt, dobře ovladatelný, stabilní, konstrukčně pevný, pro hnětení i šlehání splňuje očekávání. Nevýhodou jsou hliníkové háky a metly, které nelze mít v myčce a mám pochyby o trvanlivosti jejich povrchové úpravy, nevýhodou je též absence některého příslušenství (např. flexibilní metla AT z řady KMC).

• , zakoupeno v KASA.cz

Materiál
ocelové/plastové
Barva
bílé

Kuchyňský robot KMX60 v bílé barvě dokonale spojuje barevnost, retro design, tradiční spolehlivost a výkonnost typickou pro výrobky Kenwood.

Ergonomicky navržené ovládací prvky a výstup na snadno upevnitelné příslušenství - obojí umístěné z přední strany pro snadné a praktické ovládání. Tento model je vybaven bubínkovým struhadlem AX643 a mlýnkem na maso AX950.
Planetární systém míchání umožňuje zpracovat i malé množství surovin.

Parametry:
Objem hlavní nádoby (l): 5
Ovládání: mechanické-knoflíkové
Počet rychlostí: 8
Plynulá regulace rychlosti: ANO
Příkon motoru (W): 500

3 míchací metly:

• hák na tuhá těsta
  • K- metla na lehká těsta
  • balónová metla na šlehání krémů

Rozměry: 22 x 29 x 35 cm

Mlýnek na maso AX 950

• celokovový
  • 3 vyměnitelné nástavce na mletí masa
  • je možné použít i na zeleninu
  • součástí je stlačovalo, které slouží jako úschovna potřebných součástí jako například na nástavec plnění klobás či jitrnic

Bubínkové struhadlo AX 643
5 různých bubínkových nástavců pro jemné i hrubé strouhání a krouhání – zelenina, sýr, čokoláda, oříšky.
Materiál: leštěná ocel a plast
Rozměry: 13,7 x 12 x 21,3 cm

EAN: 5011423141138

Záruční doba: 24 měsíců

2zákazníci nedoporučují produkt

• Perfektně mele maso.
    • 4 žloutky a méně nebo cokoliv, čeho je málo, v něm prostě neušleháte, protože šlehací metla je dost vysoko od mísy. Jsem z toho tak rozpačitá, že zvažuju výměnu za úplně jiný robot..

Nejvíce na něm šlehám, ostatní funkce používám minimálně, takže zvažuji výměnu za jiný robot.

• skvělý pomocník, používám ho denně pro zadělávání chleba a jiného kynutého těsta už více než 3 roky
    • perfektně mele maso, strouhá atd.

škoda, že nemá možnost rozšíření na mixér, pak by byl dokonalý

• ANO perfektní !!!

• , zakoupeno v KASA.cz

• hezký design, dobrý mixer,

Jsem spokojená, ale mohl by mít vyšší výkon

• , zakoupeno v elektrospecialista

• Stačila jsem jej vyzkoušet jen jednou a byla jsem spokojená.
    • do výbavy bych zahrnula ještě odšťavňovač,když jej dokoupim zvlášt,tak jej prodávaj společně s mlýnkem na strouhání,který je ve výbavě.

O.K.

• , zakoupeno v Electro World

• Široká variabilita, mnoho příslušenství. Zřejmě i vysoká výkonnost a spolehlivost.
    • Příslušenství nelze mýt v myčce nádobí, neboť je hliníkové!

Robot není nejlevnější. V kuchyni má sloužit k úspoře práce a času. Ale čas ušetřený robotem musí člověk investovat do ručního mytí příslušenství. Takový robot je k ničemu!
    Bohužel skutečnost, že příslušenství je hliníkové, a proto jej nelze dát do myčky, se kupující dozví až z návodu k použití. To znamená, že okamžitě po rozbalení a přečtení návodu robot putoval zpět do obchodu.

• , zakoupeno v Electro World

• Stabilita produktu, přesnost provedení, dostatečná velikost nádovy, velikost struhadel a mlýnku. Jednoduché ovládání.
    • Design.
    • Při přesouvání robotu zůstávají přísavky na podložce.

Produkt jsem vybrala pri jeho funkce, které potřebuji a také jsem přihlížela na jeho vzhled, který doplňoval vzhled dalších spotřebičů .
    Po zakoupení jsem vyzkoušela všechny funkce, kromě plnění klobás, které nepotřebuji. Všechny funkce odpovídaly mým požadavkům.
    Jsem mnohaletý uživatel robotů, současný jsem vybírala v klasických obchodech i na internetu.
    Výrobek vlastním krátce, ale již jej pravidelně používám.
    Před zakoupením jsem prohlédla dostupnou nabídku robotů v klasických obchodech i na internetu. Rozhodla jsem se pro něj i přes vyšší cenu, protože odpovídal mým požadavkům v kvalitě a vzhledu.
    Dle mého hodnocení se hodní prodomácnosti, ve kterých se pravidelně vaří a peče pro různý počet strávníků.

• 1 robot a využitie vo všetkých oblastiach SUPER

všestranné využite, a super zladenie v kuchyni s ostatnými spotrebičmi

• Vybírala jsem dlouho.
    • 1.kvalita zpracování