Kenwood KMC 560

• provedení a příslušenství

Perfektní.

• Nevím
    • Nebyl na skladě

Byl nabídnut a dodán KMM 770 s výhodnou cenou.

Příkon

• objem hlavní nádoby: 4.50 l
  • hnětení: má
  • šlehání: má
  • krájení, strouhání: nemá
  • mixér: samostatná mixovací nádoba
  • masomlýnek: nemá
  • lis na citrusy: nemá
  • odšťavňovač: nemá
  • Ovládání: pomocí knoflíku
  • Barva: nerez

3 exkluzívní míchací nástroje (balónová šlehací metla, hnětací hák na tuhé těsto, hnětací hák ve tvaru K)

Unikátní planetární systém míchání těsta zajišťující perfektní výsledky

Automaticky elektronicky nastavitelná rychlost + funkce pulz

Odolné kovové tělo, kovové součástky a výkonný motor (1000Watt)

Jednoduchý zvedací systém vršku těla pro rychlou a snadnou manipulaci 3 výstupy pro více různých druhů příslušenství

Kapacita nerezové mísy 4,5 l; ochranné víko, stěrka, skleněný mixér AT 338 na 1,5 l - s držadlem + demontovatelné

Čepele pro snadné čištění

• provedení a příslušenství

Perfektní.

• Nevím
    • Nebyl na skladě

Byl nabídnut a dodán KMM 770 s výhodnou cenou.

• celokovový výrobek
    • neskáče po pracovní desce
    • pěkný design
    • kvalita /cena
    • dražší příslušenství

Vybrali jsme tento robot na základě recenzí na heurece a zatím to vypadá, že jsme udělali dobře. Zkoušeli jsme zatím jenom třené těsto - super výsledek (vše dobře promícháno) a mixér - zmrzlé jahody to rozmíchalo na koktejl úplně bez problémů (myslím že by takhle šla udělat i zmrzlina). Máme k robotu ještě mlýnek na maso, ale ten jsem ještě nepoužila, tak snad bude taky dobrý. Myslím že, za tu cenu máme doma kvalitního robata s mlýnkem na maso a mixérem.

• , zakoupeno v Nákup u Nás.cz

• kvalita materiálu
    • hlavní součástky nejsou z plastu (vč. mísy a metly)!
    • mnoho funkcí
    • již nepotřebuji žádný jiný robot (max. dokoupím příslušenství)

Kenwood = kvalita. Máme jej celá rodina, maminka jej téměř denně používá. Výborný mixér (koktejly, ovoce i zmrazené), šlehač (do hladka krémy i bramborovou kaši), perfektně uhnětené kynuté těsto, objemná mísa, dobrá variace struhadel (jemné, žilien, plátky, na ořechy) i mlýnek na maso i na mák, fajn odšťavovač.
    Vše lze mýt v myčce.

• , zakoupeno v H-elektro.cz

• hezký a moderní vzhled, tichý chod

vysoce kvalitní, tichý, nehlučný, snadná manipulace

• , zakoupeno v Expert.cz

• Střední velikost, vejde se na linku, dostatečně silný pro práci v kuchyni. Zatím mám málo zkušeností.

Kenwood KMC 560 jsem si vybrala vzhledem k tomu, že má velmi dobrý poměr příkon/výkon. Dále rozhodovala značka, cena, jednoduchá manipulace. Také výborná kombinace s masomlýnkem a mixerem v ceně. Možnost dokoupení dalších doplňků. Chci, aby mi tento výrobek co nejvíce usnadnil vaření a pečení, aby byl stále po ruce a mohla jsem ho dostatečně využívat. Není nejlevnější, ale pokud chci kvalitní výrobek, musím počítat s vyšší cenou. Rozhodně nelituji.

• je z kovu, super míchá, šlehá, hněte, mixuje, mele, odšťavňuje, široký výběr příslušenství, pěkný vzhled, plynulá regulace, dobrý výkon
    • poněkud vyšší cena robota i příslušenství, proto 10% dolu při hodnocení

Vynaložených peněz vůbec nelituji, máme mlýnek, mixer a odšťavňovač a vše funguje na 100 %. Hlavní přednost vidím v kovovém provedení, kdy toto bylo jako jeden z důvodu, proč jsem si vybral právě Kenwood, kdy jsem se rozhodoval ještě mezi Boshem, který je však z plastu, což jsem nechtěl. Samotný robot má plastový kryt proti stříkání potravin ze šlehací nádoby. Mixer je z tvrzeného skla a dělá super našlehané koktejly. Mlýnek bez problému rozemele na nejmenší kousíčky jak vepřové, tak hovězí maso. Odšťavňovač dělá vynikající šťávy z ovoce i zeleniny. Velkou výhodou je, že robot i samotné příslušenství se velmi dobře čistí. Určitě bych tento produkt doporučil, je to dlouhodobá investice. Produkt jsem zakoupil na kasa.cz.

• poněkud vyšší cena robota i příslušenství, proto 10% dolu při hodnocení

• , zakoupeno v Expert.cz

• Funguje na 100% procent
    • dobrá konstrukce

Vynikající sem velmi spokojen, vše funguje k naprosté spokojenosti.