Kenwood FPM 264

Odšťavňovač
Lis na citrusy
Hranolkovač

• , zakoupeno v PATRO.cz

• Dnesa jsem v nem delala zeleninu do polevky a dobry..Trosjku hlucnejsi,ale to preziju je to jen chvilku..

Udelala jsem dobre.Splnuje vse co potrebuji..

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• skleněný mixér
    • skleněný tříštivý mlýnek
    • desing
    • kluzké kolečko regulace
    • nebezpečně vysoké otáčky u citrusovače
    • citrusovač nemá žádný kryt, který by držel ovoce (používám starý od jiného výrobce

Food procesor vcelku splnil očekávání.
    Mlýnek dokáže dobře namlít nejen kávu, ale i semínka lnu, dýně, sezamu, hořčice, slunečnice pak i ořechy a mandle. Pesto také v pohodě, nic neprotéká.
    Mixér drtí led, zmrzlé ovoce (jahody, maliny, borůvky, plátky mraženého banánu) a přidáním smetany a jogurtu udělá krásně krémovou zmrzlinu. Koktejly našlehá bez problému a s dobrou pěnou. Výhodu skla, které nechytne nádech šedi a opotřebovanosti nebo se neobarví od některých druhů ovoce a zeleniny asi není nutné zdůrazňovat.
    Citrusovač v černé barvě je sice elegantní, ale otáčky i na nejnižším stupni jsou nebezpečně vysoké. Pokud se smekne ruka po slupce, tak to dost ucítíte, což u předchozího citrusovače, díky mnohem nižším otáčkám, nebyl problém a navíc měl plastový kryt, který citrusy držel, ale i bez krytu byl bezpečnější.
    Samotný procesor s noži pracuje také dobře, jen kvalita mletého masa je odlišná od masomlýnku, který mám momentálně v opravně. Na karbanátky nebo sekanou se maso nechá takto připravit, ale na domácí klobásy bych ho rozhodně nepoužila.
    Při strouhání zůstávají dost velké zbytky.
    Metličky jsem ještě nevyzkoušela, používám jiný přístroj, který mě neomezuje v počtu vajec, u nás jsou v kurzu pořádné porce:-).

Při práci s kolečkem zapínání a při zvyšování otáček s vlhkýma rukama není šance přístroj spustit, asi si tam přidám nějaký silikonový náramek nebo nějakou gumičku, už mě nebaví pořád si je důkladně utírat před každým zapnutím a vypnutím.

Přístroj se sestavuje naprosto bez problémů, nic nejde ztuha(jak jsem četla v ostatních recenzích).

Food procesor splnil očekávání, nahradil ošklivou ale stále funkční Etu 0023, která mi sloužila přes 20 let. Takovou výdrž neočekávám, pokud vydrží polovinu, tak to budu považovat za skvělou investici.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Kompaktní, určený spíše pro menší domácnosti. S výkonem jsem spokojená. Sestavení také jednoduché, dobrá ovladatelnost.
    • Je hodně hlučný.
    • Hodně otáček, nelze zpomalit.
    • V manuálu je doporučeno nepoužívat déle než 1 minutu.

S přístrojem jsem spokojená. Vše prověří čas.

Příkon
Odšťavňovač
Lis na citrusy
Hranolkovač

Multipro compact Food Processor
Patentovaný systém „Dual drive“ (dvourychlostní pohon pro mixér a food processor), černě lakované kovové tělo, kompaktní rozměry a výkonný 750 W motor doplňuje velká pracovní nádoba, mixér, nerezové krouhací disky a řada příslušenství.
Objem nádoby je 2,1 l s pracovní kapacitou 1,2 l.

Ve výbavě:

• skleněný mixér o objemu 1,2 l
  • skleněný multi mlýnek
  • lis na citrusy
  •  nerezové sekací nože
  • 3 nerezové krouhací disky
  • dvojitá šlehací metla z nerezu
  • hnětací nástavec

Hloubka (cm): 20.00

EAN: 5011423164076

Záruční doba: 24 měsíců

• , zakoupeno v PATRO.cz

Udelala jsem dobre.Splnuje vse co potrebuji..

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• skleněný mixér
    • skleněný tříštivý mlýnek
    • desing
    • kluzké kolečko regulace
    • nebezpečně vysoké otáčky u citrusovače

Food procesor vcelku splnil očekávání.
    Při strouhání zůstávají dost velké zbytky.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Je hodně hlučný.
    • Hodně otáček, nelze zpomalit.
    • V manuálu je doporučeno nepoužívat déle než 1 minutu.

S přístrojem jsem spokojená. Vše prověří čas.