Kenwood FPM 250

Barva
stříbrné
Planetární systém míchání

Robot Kenwood

Funkce a příslušenství robota: hnětení; krouhání; lis na citrusy; mixér; sekání; šlehání
Objem hlavní nádoby (l): 1.2
Příkon motoru (W): 750

Patentovaný systém „Dual drive“ = (dvourychlostní pohon pro mixér a food processor), tělo z broušeného kovu.

Vlastnosti a funkce
Multipro systém všestrannost a široká řada doplňků a příslušenství.
Objem nádoby 2,1 l s pracovní kapacitou 1,2 l.

Ve výbavě:

• akrylový mixér o objemu 1,2 l
  • nerezový strouhací disk vhodný na strouhání parmezánu nebo čokolády
  • lis na citrusy
  • nerezové sekací nože
  • nerezové krouhací disky na hrubé a jemné krouhání
  • dvojitá šlehací metla z nerezu

Rozměry: 20 d x 20 š x 36 v (cm)
Hmotnost: 4,06 kg
Materiály: tělo z broušeného aluminia, plastová nádoba,nerezové sekací nože, akrylový mixér.

Rozměry výrobku:

• , zakoupeno v MALL.CZ

• - krouhací kotouče jsou celokovové
    • - žádné nevýhody

- skladný robot pro menší kuchyně

• - hned od začátku byl cítit motor, myslela jsem že to po čase přejde ale nikoli
    • - vrcholem bylo, když jsem šlehala bílky (cca minutu bez přestání) a pak jsem rozdělala víko, spálila se o metlu která byla úplně horká a zjistila jsem že spoj u metly uvnitř mixéru se roztavil, myslela jsem že je to vada kusu,ale jak jsem tu četla ostatní recenze vidím že to není nic ojedinělého, budu reklamovat, snad to půjde, koupila jsem to v mallu
    • - dále mě zklamaly sekací nože, stroj není dost silný aby naseklal led ani čokoládu, nože se prostě "zasekly" do kostiček čokolády a nerozsekaly ji, nakonec jsem ji nasekala ručním tyčovým mixérem
    • - chtěla jsem pomocníka do kuchyně ale zatím s ním mám víc rozčilování než užitku

- nikdy více, zkusím bosh mum, doporučovala mi ho známá už předtím, chtěla jsem ho koupit ale nakonec jsem se rozhodla pro kenwood což byla chyba

• snad vše...

dostala jsem ho k vánocům 2012 jako dárek
    -sekání masa-slabé
    -při prvním krouhání brambor na bramborák se rozletěl plastový díl,který je vprostřed kruhadla(po asi 3 ks brambory!)
    -při krouhání zeleniny mi vadí volné místo mezi stěnou a víkem,zapadají tam nedokrouhané potraviny)
    -není schopný uhníst těsto,bytˇ jen malou porci
    -co mě donutilo po delší době napsat recenzi je to,že nyní při krátkém spuštění začne být robot cítit po spálenině a tou dobou myslím necelou 1 minutu!!! zkusíme reklamovat,protože nastrouhat cca 8ks malých brambor na plátky by robot za 2500,-. měl umět ne?!

JSEM ZKLAMANÁ.

• , zakoupeno v ELESHOP

Vhodný pro běžné používání

• , zakoupeno v CDR-Shop

• malý,kompaktní,výkonný,kovové tělo

jsem velmi spokojena,velikostí odpovídá přesně do mé malé kuchyně a navíc: je krásný i na pohled!
    bajonetové upevnění mísy na tělo je pro mě důležité.
    cenou jen lehce přesáhl náhradní nádobu do mého bývalého robota.

• , zakoupeno v Expert.cz

• Nic mě nenapádá snad jen cena.
    • No nic moc,robot mi moc nevyhovuje.Strouhanka je sice jemně nastrouhaná,ale propadávaji i velké kusy což se mi u starého robotu zn.Eta nestalo.Produkt je víceméně nedokonalý,prostě každá funkce má nedokonalost.Již bych si ho nekoupila...

• kovový a super výkon 750W
    • nádobka na 2 l
    • spousta příslušenství,mixer,citrusovač,sekací nože-ty jsou super na na bramboráky a tatarák,jelikož čím déle to budu sekat ,tím je to jemnější a mohu si tedy vybrat jaká bude konzistence
    • nože jsou perfektní na rychlé pomazánky,př.česnek to naseká,přidám pom.máslo ochutím a nože sekají a míchají zárověn za 20 sekund mám česnekovou pomazánku
    • různé oboustrané disky-taky perefktní
    • na těsto je nástavec-ale těsto nedělám
    • nemám nic

za 3000 kč super kovový pomocník a hlavně mi nezabírá žádné místo