ETA Gustus 0128 90030

• , zakoupeno v MNOHO

• hnětení těsta výborné, mletí masa v pořádku
    • strouhání není příliš komfortní, struhadlo se zahlcuje
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Silný, tichý, snadná manipulace. Jen struhadlo je malé a zahlcuje se. Mixér je výborný, výkonný a má velkou mixovací nádobu.

Příkon
Odšťavňovač
Lis na citrusy
Mlýnek na mák
Planetární systém míchání

Výkonný kuchyňský robot, planetární systém míchání, vhodný pro hnětení, mletí masa, mísení, mixování, plnění uzenin, šlehání, celokovové provedení, příkon 1200 W, plynulá regulace otáček, funkc Pulse pro maximální otáčky, nastavení výšky slšhacích nástavců a háku, otvor v krytu pro snadné přidání surovin, bezpečnostní systém proti nechtěnému spuštění, protiskluzové nožky, možnsot mytí jednotlivých dílců v myčce.

Kuchyňský robot

• Velmi výkonný 1200 W motor se stabilizátorem udržuje nastavené otáčky i při velkém zatížení
  • Celokovové provedení
  • Planetární systém míchání
  • Plynulá regulace otáček
  • Funkce PULSE pro maximální otáčky
  • Možnost nastavení výšky šlehacích nástavců a háku
  • Otvor v krytu pro snadné přidávání surovin
  • Šlehací metla s prodlouženou pracovní částí zajistí efektivnější promíchání surovin i u stěn mísy v celé její výšce
  • Bezpečnostní systém výkyvného ramene proti spuštění
  • Protiskluzové nožky zajišťující stabilitu
  • Velmi rychlé sestavení, jednoduché ovládání a snadná údržba
  • Možnost mytí jednotlivých dílců v myčce na nádobí
  • Deklarovaná hladina akustického výkonu 83 dB(A) re 1pW
  • Délka napájecího kabelu 1,25 m

• Všestraný robot, mnoho funkcí, doplňků

• Tichý
    • Mnoho funkcí
    • Slehani trvá strašně dlouho, pořádně vyslehane bílky se ještě nepovedly
    • Mletí masa nic moc
    • Strouhání pomalé a všude nepořádek

Robot jsem po hodně dlouhém vybírání a zvažování koupila mamce. A nakonec jsme obě zklamane. Uslehani bílků trvá strašně dlouho, stejně tak například bramborové kaše. Mletí masa je také dosti pomalé a náročné. Strouhání také žádná sláva - nepořádek všude kolem atd.
    Jediné, co můžu pochválit je mixer na koktejly apod. A hnětení těsta také super.
    Tak bohužel, já moc chválit nemůžu, i když jsem poctivě porovnavala a vybírala....

• Robot máme poměrně dlouho, můžeme hodnotit. Silný, spolehlivý,k ocenění tepelná pojistka při přetížení. Ale
    • Zásadně konstrukčně nepodařené struhadlo, které se nejen zahlcuje ale velké části či zbytky strouhaného materiálu propadává do umleteho. Téměř nefunkční.

• Oproti základnímu modelu gustus mnohem výkonnější motor
    • Celkokovové provedení
    • Velká výbava
    • Naprosto srovnatelný s modelem gratus a přitom má navíc mlýnek na maso a i s ním je o řádově tisíce levnější
    • Bubínková struhadla
    • Struhadla nejsou příliš ostrá

Váhala jsem, jaký mixér koupit, eta byla jasná volba kvůli širokému a kompatibilnímu příslušenství a možnosti dokoupit delší záruku, taky je zde důvěra v tradiční značku. Gratus mi ale přišel předražený, Gustus zase slabý, Gratussino není celokovové... Pak jsem natrefila na model Gustus Maximus a bylo rozhodnuto - má naprosto stejné parametry (příkon, objem nádoby, materiál) jako gratus, navíc má mlýnek na maso a v době koupě přitom vyšel o dva tisíce levněji (cena mlýnku jako takového je skoro patnáct set, takže to cenově vychází vlastně spíš na rozdíl 3500). Co to odpovídá o marketingové politice ety mi ovšem uniká.
    Ovládání je jednoduché a skládání intuitivní - vše je na pootočení a zacvaknutí, případná uvolňovací tlačítka a krytky jsou jasně označené. Příslušenství je opravdu bohaté, a to už to v základu, natožpak to, co se dá přikoupit. Mlýnek na maso bez problémů umele i tužší kousky tlustého masa (mlela jsem bůček), hnětení je bez problémů i u tužšího těsta, hák se dá výškově nastavit, paráda. Šlehací a míchací nástavce na sníh, krémy a lehká těsta jsem ještě nezkoušela, ale nečekám u nich žádný zádrhel. Struhadlo je problém - bubínky nejsou zrovna ostré a jsou to BUBÍNKY, takže brambory na bramborák nestrouhal nijak extra svižně a hlavně lítaly doslova všude, musela jsem vývod bubínku celou dobu krýt rukou, abych škody eliminovala. Jakmile budu mít čas a volné finance, dokoupím disková struhadla, na tohle nemám nervy. Musím ale uznat, že strouhání rohlíků na strouhanku bylo celkem bez problémů, bordel dokonce podstatně menší, než u staršího plastového mixéru, který strouhal dovnitř nádoby, jen netěsnícími spoji to foukalo strouhanku trochu ven - v tomhle mě bubínek překvapil, poctivě strouhanku sypal do mísy. Měla jsem u mletí a strouhání trochu strach, jak se bude dát pod nástavec strčit nějaká vhodná mísa, ale jde to dobře, místa je dost. Skleněnou mixovací nádobu jsem ještě nezkoušela, každopádně je tak masívní, že by s ní nebyl problém zabít otravného manžela nebo tchýni. Je to fakt tíha, až skoro zbytečná. Mixér je taky dost těžký, ale to je logické díky celokovovému provedení. Každopádně s tím počítejte, až budete přemýšlet, kam ho dáte - abyste ho uzvedli nebo naopak zvládli z police sundat.
    Celkově jsem naprosto spokojená, kromě zmíněných struhadel, s čímž jsem trošku počítala, nicméně po opravdu dlouhém výběru byl tento mixér prostě nejlepší poměr ceny, kvality, variability a výkonu na trhu, takže pro mě pořád jasná jednička.

• , zakoupeno v MNOHO

• hnětení těsta výborné, mletí masa v pořádku
    • strouhání není příliš komfortní, struhadlo se zahlcuje

• Naprostá spokojenost , skvěle zabalené , jsem nadšena
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Jsem nadšená, tichý přístroj o proti ETA Gratussino Bravo. Flexi metla je skvělá.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Zatím zkušenost malá ale vypadá na poctivý stroj.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi a přejeme hezký zbytek dne.
    ONLINESHOP.cz

perfektní

ONLINESHOP.cz (prodejce)

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi produktu, jsme rádi, že je spokojenost s výrobkem. Těšíme se na Vaše další nákupy.
    ONLINESHOP.cz