ETA Gratussino 0023 90000

• dessing
    • vysoká cena
    • drahé doplňky
    • problémové strouhání

Domníval jsem se, že jsou převody z kovu ale všechny zásadní nejsou, dle návodu slabý motor, může míchat míchací metlou s motorem s udávanými se 700 W příkonu pouze 100g mouky+ 100g cukru + 2 vejce na nejnižší stupeň č.1 pouze po čas 30 sekund. Jinak by motor shořel. Na jednu třenou bábovku musíte pracovat na 3x po 1/3 dávky (dle návodu) a to mi přijde směšné na stroj za více jak 6000 Kč. Vědět to, koupil bych dárek od solidnějšího výrobce. Výrobce na dotaz odpověděl návodem k výkonnějšímu typu (1000W)

• Perfektní na uhnětení těsta
    • Hezký vzhled
    • velmi slabý na šlehání krému

Vzhledově je robot velmi krásný. Během chviličky uhněte těsto jak na cukroví, tak na pizzu. Při hnětení se robot trochu pohybuje, ale jinak to nevadí. U šlehání krému už to není tak dokonalé, jak bych čekala. Suroviny se našlehají na okraje mísy, kam už metla nedosáhne a jen to tak blemcá okolo, ale krém neušlehá, takže vždy došlehávám ručním šlehačem aby se vše spojilo a vyšlehalo, což je velmi škola. Masomlýnek a tvořítko na cukroví zatím nevyzkoušeno, ale pevně věřím, že účel splní.

Příkon
Lis na citrusy
Mlýnek na mák
Hranolkovač
Planetární systém míchání

• Extra silný motor s příkonem 700 W a stabilizátorem otáček udrží vysoký výkon i při velkém zatížení
  • Kovová převodová kola zajišťují dlouhou životnost
  • Plynulá regulace otáček
  • Velká nerezová mísa o objemu 4,5 l
  • Otvor v krytu pro snadné plnění surovin za chodu
  • Planetový systém otáčení příslušenství = 100% zpracování obsahu nádoby
  • Tichý chod
  • Světelná signalizace provozu
  • Praktický, tichý a účinný pomocník
  • Velmi rychlé sestavení, jednoduché ovládání a snadná údržba
  • Moderní a elegantní design
  • Možnost mytí jednotlivých dílců v myčce na nádobí
  • Protiskluzové nožky zajišťující stabilitu
  • Bezpečnostní systém výkyvného ramene proti spuštění
  • Prostor pro navinutí napájecího kabelu

Parametry:

• Funkce a příslušenství robota: masomlýnek; strouhání; šlehání
  • Planetární systém míchání: ANO

• Hloubka (cm): 27.50

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v ElektroExpert.cz

• -

• Dobrý výkon, kvalita materiálů, design
    • Nutnost dokoupit si kruhadla (vysoká cena)

Doporučuji.

• Perfektní na uhnětení těsta
    • Hezký vzhled
    • velmi slabý na šlehání krému

• Není hlučný
    • hák ne drát jako u jiných robotů
    • Asi neutáhne těsto na chleba
    • má problém s kynutým těstem na knedlíky
    • nástavce na strouhání šmejdy
    • všechno lítá po kuchyni
    • metly na obrázku vypadají líp než ve skutečnosti, je to lehký kov, asi nevydrží
    • mísa se těžko vydělává a nasazuje
    • nevěřím mu mám stach , že se rozsype

Není nikde test nástavců na strouhání, škoda… Pak by se teprv vidělo, jestli je to dobrá volba, protože kupovat si robot jen skrz 3 metly za takové peníze je trochu moc. Můžu říct, že jsem na něm dělala těsto na knedlík a měl co dělat, měla jsem strach, že se něco zlomí nebo že se rozsype… ani nechci myslet, dělat na něm těsto na chleba, které je daleko hutnější!! Nástavce na strouhání se též přidělávají na přední část robota a při strouhání vám všechno lítá po kuchyni! TO se mi teda rozhodně nezdá dobře vymyšlené!!! Pořád mluvím o tom, že za tu cenu to není dobře vyřešené!!!!! V návodu jsem se nedočetla na který stupeň se co dělá!!! Taky špatně! Vypadá to, že všechno můžete hnětat, šlehat a mlýt na kterýkoliv stupeň!.. Od min po max..
    Nechápu, proč by měla hospodyňka vymýšlet, jak to udělat, aby jí nelítalo po kuchyni to co strouhá?!!! Když se vše zdokonaluje,tak proč ne toto???
    Nikdy více Etu…!!! Každej ať se pořádně rozmyslí, jestli chce krám co dělá bordel a má co dělat s kynutým těstem…
    Jediný co je plus, tak kovové převody a to ještě Bůhvíííííííííí jestli jsou kovové!!
    Příslušenství drahé a o ničem!!!!
    Nebrat!
    Skoro žádné příslušenství k dokoupení a to málo co se dá sehnat je šíleně drahé! Beru to jako obrovskou zlodějinu od ETY!! Za plastové krámy chtít takové peníze!!! Proberte se výrobci, vždyť to nemá hodnotu ani poloviny co za to chcete!!!

• kvalitní, silný robot s dobrým výkonem, celokovový
    • příslušenství- krouhače celé z plastu

Dobrý den, chtěla bych přidat svůj názor na tento výrobek. Robot je naprosto skvělý. Silný motor, dobrý výkon. Ale problém je příslušenství na strouhání, které se přikupuje. Je celé z plastu. Takže mi vydrželo rok a nyní se šroub protáčí a nestrouhá. Navíc je umístěno na rameni přístroje, to znamená, že je hodně vysoko a zelenina při krouhání lítá po celé kuchyni. Musím na to navlékat igelitový sáček a ten stáhnu do misky, abych měla zeleninu, kde potřebuji. Příslušenství budu reklamovat, doufám, že mi ho vymění. Ale protože je celé z plastu, nevěřím, že vydrží dlouho. Když jsem si kupovala robot, přečetla jsem si recenze a byly dobrý. Navíc se mi líbilo, že je robot celokovový. O příslušenství se tam nemluvilo, což mě mrzí. Asi bych si raději připlatila a koupila Kitchen.

• Dobré provedení a vzhled
    • Nelze výškově nastavit pracovní nástroje ve sklopné hlavě. Ta se po sklopení do spodní polohy samovolně zvedne asi o půl cm, takže menší množství sypkých surovin se nezpracuje celé a zůstane zbytek na dně nádoby. Je potřeba po chvíli robot zastavit a zbytek na dně ručně smíchat s ostatními surovinami.

V obchodě nás přesvědčovali, že je konec trápení s ručním mícháním, Stačí to tam nasypat a počkat, až bude hotovo.
    Měli jsme dlouho dobu starý typ kuchyňského robotu ETA022, se kterým jsme byli navýsost spokojeni. Chtěli jsme modernější výrobek.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• - jednoduchá manipulace a údržba
    • - vzhled
    • V základu není dodáván nástavec na krouhání, nutno dokoupit - příliš drahý.
  • , zakoupeno v Elektrochram

• Velmi dobrý vzhled
    • Kvalitní zpracování
    • Dobrá výbava a cena
    • Plynulá regulace ozáček

Výrobek doporučuji,kvalitní a za cenu velmi dobrý
    Robot má kovové převody
    Plynulá regulace otáček
    Při přípravě těsta velice dobrý

• , zakoupeno v KASA.cz

• Zatím vše ok, má sice méně příslušenství v základu, ale my chtěli hlavě mísu na těsto a líbil se nám design :-)

Skvělej pomocník