ETA Centrino 0029 90000

Produktový 3D model Motor se zpětnou vazbou na zatížení o příkonu 1000 W Plynulá regulace otáček Funkce PULSE Funkce ICE pro sekání ledu Dvourychlostní...
12 999 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka Dospiva Elektro s.r.o.

Skladem • 1 variantaZdarma87 % • 180 recenzíDalší informace

1.4 m
Barva
bílé

• , zakoupeno v MALL.CZ

Eta bývala ryze česká značka, předchozím produktem jsem byla nadmíru spokojená, s novou Etou mám zatím málo zkušeností, ale věřím, že nezklame.

• Tyto připomínky:
    • Na víku je drážka, kde zůstávají zbytky strouhaného materiálu. Ovládací knoflík je hladký a klouže. Měla jsem předchozí typ 21 let a dosloužil. proto jsem si vybrala podobný typ. Je těžší a u dílu F jsou zbytečné díry, asi odlehčení. No vymyšlel to chlap.
  • , zakoupeno v Kamenný obchod

Hledal jsem náhradu za robota Eta 022, který mě spolehlivě pracoval 46 let.S novým robotem ještě nemám tolik zkušeností,ale první dojmy jsou dobré.Doporučil bych však ještě jedno jemnější struhadlo.

Příkon

• Plynulá regulace otáček
  • Funkce PULSE
  • Funkce ICE pro sekání ledu
  • Dvourychlostní výstupní hřídel
  • Planetový systém otáčení dvojité metly
  • Bezpečnostní pojistky proti nesprávnému sestavení
  • Modře podsvícená tlačítka
  • Velký otvor na plody s multifunkčním tlačítkem
  • Prodlužka záruky 5 let na motor

Příslušenství

• Velká pracovní nádoba 3,5 l (až 1 kg mouky)
  • Malá sekací nádoba pro zpracování menšího množství potravin
  • Plastová mixovací nádoba 1,2 l
  • 4 ks celonerezových struhadel
  • 2 ks srpovitý nůž
  • Hnětací a šlehací nástavec
  • Odšťavňovač citrusových plodů
  • Volitelné přílsušenství: makomlýnek, masomlýnek a lis na ovoce shodné s modely 0027, 3024, 0024

Parametry:

• Funkce a příslušenství robota: hnětení; odšťavňovač; sekání; strouhání
  • Objem hlavní nádoby (l): 3,5

• Výška (cm): 36.00
  • Šířka (cm): 51.00
  • Hloubka (cm): 31.00
  • EAN: 8590393140916

• ztotožňuji se s uživatelem Riddick

Riddick - plně souhlasím, měla jsem stejný jako Vy předtím, teď jsem doufala, že jsem našla adekvátní náhradu, a bohužel, velké zklamání, mám stejné zkušenosti a výhrady jako Vy, navíc kvalita výrobku neodpovídá ceně

• Pokud robota nebudete používat na strouhání, tak je použitelný.
    • funkce srouhání

Jak již bylo řečeno. Chtěl bych vidět soudruha, který to navrhl. Mezi kotoučem a víkem je téměř 2cm mezera, takže si dokážete představit, cokoliv sktrouháte a dostanete se ke konci, velký kus neprojde kotoučem, ale točí se tam jak dítko na kolotoči.

• všechno

Po dvou letech ,již po třetí v servisu
    nedoporučuji

• Tyto připomínky:

• Vysoký výkon
    • Po dvou letech zřídka používaného robotu se rozletěla plastová turbínka chlazení motoru. Asi měsíc po záruční době 2 roky. Není samostatně jako ND. musí se koupit celý motor cca 1600 Kč.
    • Vše se vyrábí v Číně takže nelze kontaktovat fabriku. Je lépe koupit výrobek přímo čínský, je mnohem levnější. Za cenu motoru si koupím nový mixer.
    • Velká mezera mezi kotoučem struhadla a mísou, struhadlo je kombinované s plátkovačem a mezerou u nože a mezerou mezi kotoučem struhadla a mísou propadávají velké kousky nerozstrouhané zeleniny, ořechů, rohlíků a pod. Takže se musí přesívat. Kotouče struhadel by měly mít alespoň 1 cm rantl, a neměl by tam být otvor pro nůž plátkování. Výrobce není výrobce, takže zákazníkovi nemůže v ničem vyhovět Takže je to k ničemu .

Pokud si koupím výrobek o kterém předpokládám že je český nebo má českou značku, měl by dodavatel zajistit všechny (většinu) náhradní díly. nebo alespoň ty u kterých lze předpokládat, že nevydrží tak velkou odstředivou sílu, jako je vrtulka chlazení, komutátor a pod. nebo se opotřebí (uhlíky).
    Jinak je předpoklad že nevydrží o moc déle než je záruka 2 roky.
    Stačilo by jen trochu snahy.

• Výkon
    • Příslušenství se jeví bytelně

Jak už bylo psáno, velký nedostatek krouhací funkce je velká mezera mezi krouhacím nožem a víkem. Pokud je krouhané potraviny již menší kus, proleze mezerou a točí se tam jak nudle v bandě.
    Mixér funguje tak jak má, seká také dobře (lépe bez té redukce). S těstem si poradí.
    Produkt bych doporučil tak za 2500Kč

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• kvalita zpracování
    • promyšlené příslušenství
    • velká mísa
    • velký plnící otvor, zelí tak není nutné krájet na malé kousky
    • na víku je záhyb, který se špatně umývá
    • příslušenství zabere při skladování dost místa
    • prodloužená záruka 5 let

S Etou mám dobré zkušenosti, možnost dokokoupení dalšího příslušenství a náhradnách dílů. Oproti jiným robotům vělká nádoba a velký plnící otvor. Zatím jsem ale robot použila jen málo.

• Značka pro Čechy
    • Výrobky ETA se zde nevyrábí podpořte ETU
    • Čínské ručičky. A ty ceny to jsou světových značek ale ETA bohužel cenu má ale kvalita je mizerná ach ta Čína.

Podle mých informací tu ale zůstane jen jakási zkušební a vývojová dílna s 15 až 20 lidmi. Vlastně jsem doufala, že zde ETA nechává zkušebnu proto, aby mohla dál užívat značku ETA Hlinsko,“ uvedla Křivanová.