Electrolux EKM 4300

• , zakoupeno v EURONICS

• krásný elegantní vzhled
    • dvě mísy
    • celokovové tělo
    • všechny barevné varianty jsou krásné, takže jsem se nemohla rozhodnout do které barvy jít :-)

Dlouho jsem se rozhodovala, který robot (značku) si vybrat a nakonec byl tento jasná volba hlavně kvůli celokovovému tělu, výkonu a především kvůli dvěma mísám, které jsou vážně praktické. Robot jsem už několikrát použila a jsem naprosto spokojená, těsto má krásnou konzistenci. Hlavně co se mi líbí, že můžu dát bez problémů například šlehat vejce a jít do lednice pro další suroviny. Kdežto u ručního šlehače jsem musela šlehat, vypnout, přinést, zapnout atd...
    Za mě určitě doporučuji. S koupí jsem velice spokojená a s obchodem také.

• , zakoupeno v KupToTu.cz

mechanické-knoflíkové
Barva
černé
Planetární systém míchání

Skvělý robot EKM4300 od značky Electrolux bude váš nejvěrnější pomocník, ať už v kuchyni budete připravovat jakékoliv vaše oblíbené jídlo. Kuchyňský robot EKM4300 má pracovní nádobu o objemu 4,8 litrů, která je dostatečná na těsta, které v troubě proměníte na lahodné koláče. Rychlost kuchyňského robotu lze regulovat dle potřeby. Černá barva robotu EKM4300 je stylový doplněk, který bude ladit s vaší kuchyní.

Možnost dokoupení nástavců, díky nimž bude mít váš robot ještě širší využití.

Technické parametry:

• , zakoupeno v EURONICS

• krásný elegantní vzhled
    • dvě mísy
    • celokovové tělo

Za mě určitě doporučuji. S koupí jsem velice spokojená a s obchodem také.

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• supr