Electrolux EKM 4400

9.29 kg
Barva
šedé

• , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

Tento robot zklamal již mou sestru a nyní i mě. Obě jsme měli stejnou závadu . Přestal fungovat vypínač a robot po půlroce šel na opravu.Reklamace byla ze strany prodejce ochotně vyřízena .

• Pevná konstrukce, krásný vzhled a výkon
    • málo příslušenství při koupi oproti konkurenci

Jsem velice spokojena. Doporučuji!

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Výkonný,tichý,osvětlená mísa,dvě mísy,celo kovový.
    • Myslím,že elektrolux je dobrá značka.

Jelikož,hodně peču,potřebovala jsem robot krásný, výkonný a za dobrou cenu.
    Přesto,že je tento robot celo kovový,tak je tichý,doře hněte těsta i šlehá.
    Robot je velmi jednoduchý na ovládání,tak že se sním dobře pracuje,všechny věci se dobře myjí.
    Velmi doporučuji.

9.29 kg
Barva
šedé

Electrolux EKM4400, Kuchyňský robot Assistent, celokovové tělo s výkonným 1000W motorem, 2 mísy z nerezové oceli o objemu 4,8l a 2,9l. Tři nástavce na hnětání, míchání a šlehání. Modře podsvícený regulátor rychlosti - nastavení v 10 stupních, bílá led dioda osvětlující prostor v míse pro lepší přehled při práci. Barva šedá metalická

Výkonný

Vaříte pro velkou rodinnou sešlost nebo pouze na večeři s přáteli? Kdykoliv potřebujete více než dvě ruce, Kitchen Assistent™ od firmy Electrolux vám nabídne 1 000W motor, který zvládne všechno náročné hnětení, šlehání, mixování a mnohé další – abyste to nemuseli dělat vy.

Spolehlivý

U spotřebiče Kitchen Assistent™ se můžete spolehnout, že vám pokaždé zajistí výjimečné výsledky při pečení chutného koláče, šlehání sněhových pusinek nebo přípravě několika bochníků čerstvého chleba najednou. Tento víceúčelový stojanový mixér má celokovové tělo dostatečně robustní na to, aby vám poskytoval podporu při vašich kulinářských výpravách po mnoho dalších let.

Všestranný

Kitchen Assistent™ lze různě nastavit dle vašich potřeb, ať vaříte pro jednoho nebo připravujete hostinu pro dvacet osob. Dvě různě velké mísy a 10 stupňů rychlosti vám nabízí veškeré možnosti, které potřebujete ke kompletní snadné kontrole.

Příslušenství

Černý EKM 4300 se dodává spolu se spirálovým hnětačem těsta, šlehací metlou a plochým hnětačem, které udělají z hnětení lepkavého těsta krátký proces, důkladně rozšťouchají brambory, velmi rychle našlehají smetanu nebo pomalu umíchají hladké těsto na koláč. Bez ohledu na to, co děláte a pro kolik osob to chystáte, nechte to Kitchen Assistent™ udělat za vás.

Technické parametry:

Vstupní napětí 220 - 240V

• , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

• Pevná konstrukce, krásný vzhled a výkon
    • málo příslušenství při koupi oproti konkurenci

Jsem velice spokojena. Doporučuji!

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Výkonný,tichý,osvětlená mísa,dvě mísy,celo kovový.
    • Myslím,že elektrolux je dobrá značka.

Jelikož,hodně peču,potřebovala jsem robot krásný, výkonný a za dobrou cenu.
    Přesto,že je tento robot celo kovový,tak je tichý,doře hněte těsta i šlehá.
    Velmi doporučuji.