Electrolux EKM 4100

• Dvě nádoby
    • Pěkné zpracování
    • Osvětlení mísy
    • Hlučnější

I přesto že jsme četli v recenzích že je hlučný, tak nás hlasitost jeho projevu opravdu překvapila. Plastový kryt na mísu proti stříkání při práci moc a není řešeno zvedání míchacího ramene s nasazeným krytem jako u jiných robotů. S kynutým těstem dost zápasí, víc než bych očekával vzhledem k jeho robustnosti.

• , zakoupeno v Eberry.cz

• Velmi dobrá kvalita provedení, vše z kovu, žádný plast.Za tuto cenu je to nejlepší, co je na trhu.
    • Zvládne i velmi tuhá těsta jako např.domácí žitný chléb atd..

Potřebovala jsem již jen dobrý hnětač, protože krouhač potravin již doma mám. A jsem opravdu spokojena. Vše z kovu a silný motor.

• , zakoupeno v KASA.cz

Výborný pomocník do domácnosti.

9.27 kg
Planetární systém míchání

Kuchyňský robot Assistent
Celokovové tělo s výkonným 1000W motorem
2 mísy z nerezové oceli o objemu 4,8l a 2,9l
Tři nástavce na hnětání, míchání a šlehání
Modře podsvícený regulátor rychlosti - nastavení v 10 stupních
Bílá led dioda osvětlující prostor v míse pro lepší přehled při práci

Výkonný

Vaříte pro velkou rodinnou sešlost nebo pouze na večeři s přáteli? Kdykoliv potřebujete více než dvě ruce, Assistent od firmy Electrolux vám nabídne 1 000W motor, který zvládne všechno náročné hnětení, šlehání, mixování a mnohé další – abyste to nemuseli dělat vy.

Spolehlivý

U spotřebiče Assistent se můžete spolehnout, že vám pokaždé zajistí výjimečné výsledky při pečení chutného koláče, šlehání sněhových pusinek nebo přípravě několika bochníků čerstvého chleba najednou. Tento víceúčelový stojanový mixér má celokovové tělo dostatečně robustní na to, aby vám poskytoval podporu při vašich kulinářských výpravách po mnoho dalších let.

Všestranný

Assistent lze různě nastavit dle vašich potřeb, ať vaříte pro jednoho nebo připravujete hostinu pro dvacet osob. Dvě různě velké mísy a 10 stupňů rychlosti vám nabízí veškeré možnosti, které potřebujete ke kompletní snadné kontrole.

Technické údaje

4.8 l a 2.9l

Regulace rychlosti

Plynulá regulace rychlosti

Dokumenty

• Těžký, stabilní, kovový mlýnek na maso
    • Hlučnější převody, trvanlivost řídící desky / elektroniky, menší množství příslušenství

Těsně po záruce začala blikat dolní žárovka a robot při přepnutí z 0-1 někdy nenaskočil, muselo se opakovat 0-1 nebo 0-3 atd. po sobě, až se "chytil" a to se zhoršovalo, až nešel pustit.
    Oprava to vyřešila a jinak stroj funguje. Jinak při opravě si nachystejte asi 1500 Kč na nalepovací pásek okolo, nebo Vám tam dají původní pomačkaný... Dobře si to výrobce vymyslel.
    Po cca roce jsem měnil těsnění u masomlýnku, ale to se dá chápat a stojí pár korun (silikon o-kroužek ve stejném rozměru, jen neoriginál).
    Mě se mixér líbí, manželce ne, objektivně bych ho spíš nedoporučil.
    Jak jsem již zmínil u sušičky PHILCO PDC 82. Recenze by měli psát ti, kteří už zařízení používají déle, jinak jde jen o recenze vlastností, které si lze přečíst v návodu a neodráží kvalitu a trvanlivost výrobku.

• Dvě nádoby
    • Pěkné zpracování
    • Osvětlení mísy
    • Hlučnější

• , zakoupeno v Eberry.cz

• Zvládne i velmi tuhá těsta jako např.domácí žitný chléb atd..

• Jsem moc spokojen.

Všem vřele doporučuji, budete nadšený:-)

• , zakoupeno v KASA.cz

Výborný pomocník do domácnosti.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• - všechna těsta včetně tuhého chlebového připraví bez problémů
    • - vzhledově je velice povedený
    • - za zvuky, které robot vydává při hnětení tužších těst, by se nemusel stydět startující vrtulník

Dlouho jsem se rozhodovala, jaký robot si pořídit. Všude jsou vychvalované americké roboty KitchenAid, a i když ho znám od kamarádky, nebyla jsem ochotná dát za něj v základu patnáct tisíc. Dost často peču a dělám domácí těstoviny takže můj požadavek byl celokovové tělo a převody, možnost dokoupení nástavců na těstoviny a v neposlední řadě elegantní vzhled, protože robot je trvale umístěn na kuchyňské lince. A to vše se mi podařilo nalézt u Elektroluxu. Sníh z bílků, piškotová těsta, třená těsta zvládá s přehledem a nadřazeností.
    Bezproblémově a hladce uhněte i těsta kynutá včetně chlebového, ale body musím ubrat za hlučnost při hnětení těchto těst. Můj muž říká, že je to daň za kovové převody a možná to vyřeší promazání, nicméně napoprvé to člověka překvapí.
    Sečteno podtrženo: robot je super, mám z něj velkou radost a doufám, že nám to spolu dlouho poklape.

• , zakoupeno v elektrospecialista

Tento produkt jsem si koupila na doporučení své švagrové. Ona je s ním spokojená. Určitě bych jej také doporučila všem. Tento robot je super.

• , zakoupeno v Eberry.cz

• Robustní celokovové tělo včetně převodů.
    • Metličky jsou také kovové (tím, že jsou 2 z nich bílé vypadaly na obrázku jako plastové)
    • Zatím robot vyzkoušen na krémech a lehčích těstech, které zvládl v pohodě.
    • Zatěžovací test na těstech typu na těstoviny ho ještě čeká - ale snad to zvládne.
    • Pěkný retro design.
    • Skvělé je také podsvětlení.
    • K robotu byl zdarma dárek (masomlýnek)
    • Pozitivně také hodnotím 2 nerezové mísy.
    • Občas se při hnětení jako by sekne, nebo přeskočí převod (nebo tak něco podobného). Ale nestává se to často.

Super výkonná mašinka za přijatelnou cenu.

• masivní kovová konstrukce
    • vzhled
    • příslušenství
    • Struhadla by mohly být ostřejší
    • Při míchání kynutého těsta se rameno trošku hýbe

S robotem jsem spokojená, i když tuhé těsto jako marcipán jsem ještě nezkoušela, mlýnek na maso je bezvadný(byl k výrobku jako dárek zdarma, takže jsem dokoupila jen sadu se struhadly), výhoda jsou dvě misky.