Clatronic KM 3632

Šlehání
Mixování
Planetární systém míchání

• , zakoupeno v Conrad

• Hlučnost doufám ,že to ty ozubená kola vydrží.

Cena

• Cena,výkon
    • nevím

• Cena, výkon.
    • Potřebovali jsem jen šlehač/hnětač.

Splnil vše co jsme od něj očekávali.
    Doporučuji.

Hnětení
Šlehání
Mixování
Planetární systém míchání

Kuchyňský robot Clatronic KM 3632 disponuje planetárním mícháním s vysokým výkonem (max. 1200 W) a objemnou miskou (5,6 l) z nerez oceli.

Další bohaté příslušenství je určeno např. pro mixování či hnětení těsta, šlehání bílků či pěny.

• Vlastnosti: 5 fází (0-1-2-3-4) 5 kontrolních LED světel Miska z nerezavějící oceli o objemu 5,6 l (až do 2,5 kg těsta) Hliníkový hák pro mísení umožňují rovnoměrné mixování větší množství těsta Hliníkový hák pro hnětení těžkého těsta např. pro dorty, kvasinky nebo chlebovník Nerezová metla na bílky, pěnu nebo piškoty Elektronické ovládání Polohovací rameno úhel 35 stupňů
  • Bezpečnostní spínač (možné pouze s krycím víkem) Snadná manipulace a čištění Dostatečné stabilita díky přísavkám Napájecí napětí: 220-240 V, 50 Hz
  • Rozměry (š x v x h): 390 x 350 x 280 mm
  • Hmotnost: cca 5,65 kg
  • Barva krémová

• Umí všechno.
    • Dělám s ním už tři roky.
    • Zvládně krémy, těsta na cukroví, těstoviny i chleba.
    • Nádoba je veliká.
    • Má planetární míchání.
    • Tři nástavce.
    • Jednoduchá údržba.
    • Čtyři rychlosti
    • Občas se bojim u těsta na chleba, že se rozbije, ale pořád drží

Mohu jen doporučit. Dělám v něm často a utáhne i dvojité dávky těsta. Dělám bílky, smetany, dortové těsto, krémy, pomazánky, těsto na těstoviny, chleba a cukroví.
    Vše rychle a dobře.

• , zakoupeno v Conrad

• Hlučnost doufám ,že to ty ozubená kola vydrží.

Cena

• Cena,výkon
    • nevím

• Cena, výkon.
    • Potřebovali jsem jen šlehač/hnětač.

Splnil vše co jsme od něj očekávali.
    Doporučuji.

• , zakoupeno v ivatofi

Velká hnětací nádoba, pěkný design.

• , zakoupeno v ivatofi

• Už mám druhý, je to výkonný robot s velkou mísou za malé peníze.

Vřele doporučuji.

• hlučny

mám ho krátce

• Mám ho půl horku a jsme nad míru spokojená.
    • Má dost watů, aby utáhl těžší těsta, což ostatní roboti v této cenové relaci nemají.
    • Jasně cena.
    • Vzhled.
    • Nástavce.
    • Kryt proti vystříknutí
    • Planetární míchání
    • Občas mám strach, že se rozbije, když dělám tužší těsta, ale to je asi normální při takové zátěži.

Nejlepší kup.
    Dělala jsem v něm těsta na buchty, těsto na těstoviny, těsto na chleba (a to dělám minimálně jednou týdně).
    Ze začátku jsem ho využívala cca 5x v týdnu, teď tak 2x až 3x.
    Má planetární míchání, takže nemusíte po stranách stírat, ale musíte počkat, protože po začátku to tak nevypadá :)
    Lehce se umývá.
    Má nastavení na čtyři rychlosti.
    Největší spokojenost.

• , zakoupeno v ivatofi

• Mám ho jen chvíli, ale dělám na něm hlavně chleba a těstoviny.
    • Při vyšší rychlosti a tuhosti těsta, chce pochodovat, ale nemá moc možnost :)

Zatím jsem určitě spokojená