Bosch MUM 58258

Výkonný kuchyňský robot, všestranný pomocník v kuchyni při vaření a pečení...
6 999 Kč
Doporučená nabídka Electro World

Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 83 126 recenzíDalší informace

Výkonný kuchyňský robot, všestranný pomocník v kuchyni při vaření a pečení...

Příkon
Odšťavňovač
Lis na citrusy
Planetární systém míchání

• , zakoupeno v Electro World

• Super prakticky výkonný robot za parádní cenu. Doporučuji.

• Dostatečně silný motor
    • Dokonale vyřešený ergonomicky
    • Dosud odzkoušené příslušenství splňovalo naše požadavky.
    • Výrobce šetří na síťové šňůře - má délku jen 90 cm. Připravte si prodlužku.
    • Velkým handicapem je skutečnost, že výrobce sám určuje, které příslušenství bude dodávat v sadě k vybranému výkonu motoru. Nám např. "přibalil" citrusovač, který je nám nanic.
  • , zakoupeno v Electro World

Doporucuji toto zbozi. Jednoduchost a spolehlivost. Super servis.

Příkon
Mlýnek na maso
Odšťavňovač
Lis na citrusy
Planetární systém míchání

Pro perfektní výsledky: extrémně výkonný 1000 W motor si jednoduše poradí i s velmi těžkými těsty - bez problémů zvládne zpracovat i 1 kg mouky + přísady v hladké těsto.

Skvělé výsledky
1000 W motor
3 D Planetární míchání: rychlé a velmi důkladné míchání všech přísad.
7 nastavitelných stupňů + momentový stupeň
Elektronické řízení počtu otáček pro konstantní rychlost během měnícího se procesu míchání.

Univerzální
Možnost dovybavení individuálním zvláštním příslušenstvím

Komfort
Automatická parkovací pozice: pohodlná manipulace a jednoduché plnění mísy díky automatické parkovací pozici nástavců na těsto při zadní straně mísy.
EasyArmLift: jednoduchá a lehká manipulace s 3 zónovým multifunkčním ramenem pouhým stlačením tlačítka
Jednoduché skladování: přihrádka na kabel pro snadné a rychlé uložení kabelu.
Snadné čištění díky hladkým povrchům a části příslušenství, které lze umývat v myčce.
Pozvolný náběh motoru: prevence proti vyšplíchnutí ingrediencí a prachu z mouky.

Materiál / Design
Velká mísa (3,9 litru) z broušené a leštěné nerezové oceli na 2,7 kg piškotového nebo 1,9 kg kynutého těsta
Příslušenství
Hnětací hák, šlechací a míchací metly
Průběhový krouhač se 3 kotouči: oboustranný krájecí, oboustranný krouhací a strouhací středně - jemný.
Mixér umělá hmota 1,25 l
Lis na citrusové plody v průhledné nádobě s oranžovým vnitřním dílem na odšťavňování
Masomlýnek
Praktická mísa z umělé hmoty: vnitřní tvar speciálně navržen pro usnadnění míchání piškotových a kynutých těst.
V užitečné taštičce lze příslušenství uložit přímo do míchací mísy.
Transparentní víko s plnicím otvorem

Bezpečnost
Všechny plasty, které se dostanou do kontaktu s jídlem, jsou bez obsahu BPA
Přísavné gumové nožičky pro větší stabilitu
Vysoká bezpečnost díky ochraně proti přetížení
Elektronická pojistka opětovného zapnutí zabraňuje nečekanému spuštění motoru

• Oficiální představení produktu

Zobrazit video recenzi

• , zakoupeno v Electro World

• Super prakticky výkonný robot za parádní cenu. Doporučuji.

• Dostatečně silný motor
    • Dokonale vyřešený ergonomicky
    • Dosud odzkoušené příslušenství splňovalo naše požadavky.
    • Výrobce šetří na síťové šňůře - má délku jen 90 cm. Připravte si prodlužku.
  • , zakoupeno v Electro World

Doporucuji toto zbozi. Jednoduchost a spolehlivost. Super servis.

• , zakoupeno v Electro World

• při hnětení hák opravdu promíchá naprosto vše (nic nezůstává mimo dosah háku)
    • mohl jsem vyhodit mnoho přístrojů a používat jen toto
    • mlýnek na maso mele bez problémů a dokonce do něj pasují matrice od starého mlýnku Porkert
    • Možnost dokoupit jakékoliv příslušenství
    • dvě mísy na míchání v balení
    • chod robota je opravdu velmi tichý
    • kabel se při zastrkání do dutiny robota muchlá a při vytahování se zasekává. Místo toho by se hodil naviják, nebo nic.
    • robot se okamžitě "přicucává" ke všemu čeho se dotkne. Uvidíme jak dlouho přísavky vydrží

S robotem jsem nadmíru spokojen. Uvidíme jak dlouho vydrží.

• Mnoho příslušenství

Zatím ho mám krátce, ale vyzkoušela jsem hnětení, kvůli tomu jsem robota chtěla a super.

• Výborný, nemám výhrady, kvalitni

• Kompaktní velikost, spousta příslušenství v ceně, snadná obsluha, vypadá že snad vydrží
    • Na to že je Bosch německá firma tak jsem byl zklamán nepřítomností Českého jazyka v papírové uživatelské příručce, když už je tam asi 16 jazyků (a to i menších států než je ČR), tak by nás jako sousedy nemuseli ignorovat. Nutnost otáčení celého přístroje při nasazování mlýnku na maso. Vyšší cena volitelného příslušenství.
  • , zakoupeno v Electro World

• s robotem jsem naprosto spokojená

Doporučuji výrobek

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Kvalitní výrobek,velké množství příslušenství
    • cena dalšího příslušenství,které není obsaženo.