Bosch MUM 52110

Hranolkovač
Planetární systém míchání

Kuchyňský robot Bosch MUM 52110

Motor: 700 W

Multi motion drive - dynamický planetární pohon

4 rychlostní stupně

Nerezová mísa pro 0,75 kg mouky a přísady, max. 2 kg těsta

Hnětací hák

Šlechací a míchací metly

Extra taštička na příslušenství

Průběhový krouhač s krájecím, strouhacím a krouhacím kotoučem

Transparentní víko s plnicím otvorem

Interaktivní DVD s recepty

Možnost dovybavení individuálním zvláštním příslušenstvím

Přihrádka na kabel

Přísavné gumové nožičky pro větší stabilitu

Vysoká bezpečnost díky ochraně proti přetížení

Pojistka opětovného zapnutí

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• vše

ok

• Žádné
    • Přecitlivělá manipulace. Při krájení jablek se mi ulomila vrtulka. Mohl by být jednodušší i na díly. Zbytečně vysoká cena. Díly vypadají, že dlouho nevydrží

Nebrat

Byl dárek pro dceru

zatím jsem spokojena

• vlastním bosch MUM56Z40 - je to řekla bych "vymakanější" bratříček typu 52110. Ten můj není uvedený na Heuréce, proto píšu recenzi zde. Zvládá naprosto všechno, veškeré těsta - řídké i úplně tuhé - dělala jsem veškeré těsta na cukroví a naprosto super. Taky krouhací koutouče krásně nakrouhají zeleninu ovoce, strouhanku.... Dokoupený mlýnek na mák mě taky potěšil a co je úplně bomba dokoupený kráječ na výrobu salátů - např. bramborového. Vytváří skutečně pravidelné kostičky a žádné paskvily, jak tomu bylo u jiných přístrojů. Salát je pak za 5 minutek a to ještě přidávám. Masomlýnek taky pracuje dle představ. No prostě "mumík" mě zatím v ničem nezklamal. U typu, který mám já je navíc "navíjecí" kabel, což je velmi praktické, když máte robot stát na lince - nikde nic nečouhá.
    • Jak tady už někdo psal - při zpracování malého množství těsta je trošku problém - ale při opravdu MALEHO množství a to si myslím, je problém u každého robota. Nádoba mixéru se trošku nešikovně umývá. Jsou to všechno ale úplné maličkosti, které jinak robot naprosto vyváží svými "plusy".

Já za sebe - SUPER mašinka, která mi dělá téměř denně radost.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Usnadnění při vaření a pečení
    • -

Spokojenost

• *****

Výborný výrobek

• , zakoupeno v OKAY.cz

• po dlouhem premyslení a ctení recenzí jsem vybrala tento "robot" a jsem s ním spokojená. Umí vše, co od něj předpokládám.

jsem spokojena, a chystám se dokoupit další příslušenství

• , zakoupeno v OKAY.cz

• skvely pomocnik v kuchyni
    • nevim

jsem snim velice spokojena