Bosch MCM 64060

• podstavec (motor) nezabira mnoho mista
    • snad i vydrzi - kvalitni znacka
    • vypada krasne
    • obrovska misa
    • mensi miska na drobne sekani (orechy, cukr, kafe, bylinky,...)
    • vysoky vykon (prikon)
    • kvalitni produkt za relativne nizkou cenu
    • da se myt v mycce
    • trosku se bojim pozit hnetac na kynute nebo celozrnne testo - je takovy maly a plastovy
    • spatne reseny nosic na nerezove krouhace, hodne na nem ulpiva nakrajena a nasteouhana zelenina
    • pozor na dno vysokeho mixeru - je oddelavaci, takze kontrolovat, zda je opravdu dotazene

mela jsem robot Kenwood - bohuzel nevydrzel caste pouzivani a utratila jsem spoustu penez za opravu
    proto jsem sla do overene a kvalitni znacky (snad vydrzi)
    opravdu doporucuji

• podstavec (motor) nezabira mnoho mista
    • snad i vydrzi - kvalitni znacka
    • vypada krasne
    • obrovska misa
    • mensi miska na drobne sekani (orechy, cukr, kafe, bylinky,...)
    • vysoky vykon (prikon)
    • kvalitni produkt za relativne nizkou cenu
    • da se myt v mycce

proto jsem sla do overene a kvalitni znacky (snad vydrzi)
    opravdu doporucuji

• Jsem spokojena, zatím zvládl vše, i zmarzlinu ze zmrzlého ovoce.

objednala jsem si ho i když jsem na něho nenašla žádné recenze a jsem spokojena.