Kenwood KMC 015

kuchyňské roboty
Barva
bílé

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Výborné hodnocení od ostatních kupujících.
    • Široké využití v kuchyni.
    • Velký rozsah otáček.
    • Vysoký výkon.
    • Snadná údržba.
    • Výhoda skleněné mísy-dobře vidím,jak se vše dělá
    • Krycí víko,žádné stříkání kolem.

Tento produkt používám velmi krátce.Je podobný přístroji Kitchenaid,který jsem používala v USA,ale který je zde velmi drahý. Při výběru jsem se spoléhala na předchozí zkušenosti,na podrobný popis výrobku a recenze majitelů se zkušenostmi s tímto produktem.
    Funguje přesně tak,jak jsem očekávala.Je to spíše dražší volba,ale vyplatí se pro ty,kdo často pečou a vaří.Cena odpovídá kvalitě a navíc další části lze postupně přikupovat.Přístroj se hodí pro každou příležitost a je neocenitelným pomocníkem v kuchyni.Jsem moc ráda,že jsem zainvestovala do tohoto výrobku a po prvním použití bych ho dala jako rovnocenného parťáka Kitchenaid.Navíc maličkost v podobě skleněné mísy mi velmi vyhovuje,protože mám neustálý přehled co se v míse děje.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Zatím ho mám krátkou dobu.Vyzkoušela jsem kynuté i piškotové těsto -obojí paráda.Přikupuji si další příslušenství-při podrobnějším hledání se dají najít prodejci e-shopů,kteří mají zboží na skladě.Navíc skvěle vypadá a vzhledem k provedení ho mohu mít trvale na kuchyňské lince.

Delší dobu jsem pátrala po celokovovém robotu,který by především dobře hnětl kynuté těsto.Brouzdala jsem po recenzích,dívala se na videosekvence na internetu.Nakonec si přiobjednávám další příslušenství.Porovnávala jsem s konkurencí.Je dražší,ale myslím,že odpovídá kvalitě.Obsluha jde hladce,dobře se myje ručně i v myčce.Je hladký a oblý - nehrozí žádné škrábnutí,všechny komponenty se lehce nasazují,dobře se odklápí rameno.Kryty motorků se dobře otevírají.
    Myslím,že se hodí pro jakéhokoli kuchaře.Usnadní pomocné práce v kuchyni /mám objednanou škrabku na brambory/.
    Zatím jsem spokojená až nadšená.Doufám,že robot "kov uvnitř" vydrží.Pořídila jsem si k němu mlýnek na mák /uveden jako na obilí/,mele senzačně rychle.Čekám na mlýnek na maso a na
    sekáček na kostičky.Minichopper na kávu a bylinky už mám.
    Rozhodně doporučuji

kuchyňské roboty
Barva
bílé

Titanium Chef KMC015

Tento výkonný kuchyňský robot s prémiovým povrchem v bílé barvě umí šlehat, míchat, hnětat či mixovat. Stylově.

Vařte stylově s robotem Chef Titanium KMC015

Ideální pro všechny milovníky domácího vaření. Chef Titanium v limitované edici s kovovým bíle lakovaným tělem a skleněnou mísou byl navržen aby míchal, hnětal, šlehal či mixoval a poskytoval maximální všestrannost díky široké řadě nástavců, které lze k robotu dokoupit.

Vařte s jistotou

Kuchyňský robot Chef Titanium je vybaven třemi nerezovými výškově nastavitelnými metlami a flexibilní metlou určenou na krémy. Má výkonný 1400W motor a ve výbavě skleněný Thermoresist mixér. Díky tomu je vaření rychlejší, jednodušší a pohodlnější.

Roboty Kenwood jsou vybaveny variabilní rychlostí kontrolovanou elektronickým mikroprocesorem. Díky tomu je rychlost konzistentní, lépe se kontroluje a otáčky nabíhají pozvolna pro maximální kontrolu. Výkonný motor umožní pohánět nástavce ve vysoké, střední a nízké rychlosti, což činí z robotu Chef Titanium skutečně výjimečný kuchyňský přístroj.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI KMC 013:

Výstup pomalé rychlosti

Tento výstup se nachází pod odnímatelnou krytkou na přední straně robotu. Můžete na něj připojit naše kvalitní nástavce na přípravu plochých nebo tvarovaných těstovin, mlýnek na maso, bubínkové struhadlo nebo odšťavňovač bobulovin.

Totální Mixování

Zatímco ostatní kuchyňské roboty používají obvyklý způsob kruhového pohybu metly, náš systém totálního mixování důkladně smíchá všechny ingredience včetně těch, které by mohly zůstat na stěnách nebo dně pracovní mísy. To zajistí vždy konistentní směs a lepší výsledky, ať již chcete mixovat sníh z jednoho bílku či vypracovat kilogramy tuhého těsta.

Systém totálního mixování od Kenwoodu znamená, že zatímco se metla otáčí v jednom směru, objímka metly se otáčí v opačném, což zajistí dokonalé zapracování ingrediencí z celého obvodu a dna mísy. Stejného výsledku dosáhnete jak při šlehání sněhu z jednoho bílku, tak i při zpracování 2,4 kg chlebového těsta.

Puls a Překlápění

Pulsní rychlost - cca 14000 ot./min. pro vysokorychlostní mixování při použití mixéru.

Funkce puls je nepřetržitá dokud není tlačítko uvolněno.

Puls lze použít také při vaření, ale pokud je teplota vyšší než 60°C, pulsní rychlost bude omezena na cca 3500 ot./min.

Překlápěcí funkce -  2½ otáčky při velmi pomalé rychosti (22 ot./min.) pro jemné zapracování ingrediencí. Například při zapracování cukru do vyšlehaných bílků.

Pokud držíte tlačítko Překlápěcí funkce, míchání je nepřetržité, jinak udělá pouze 2½ otáčky a zastaví se.

Překlápěcí funkci lze použít i během vaření.

Funkce Puls ani Překlápěcí funkce nejsou nijak závislé na nastavení ovladače rychlosti.

LED kontrolka rychlosti bude při používání Překlápěcí i Pulsní funkce blikat.

Transparentní mísa

Stylová transparentní skleněná mísa s velkou 4,6l kapacitou je vyrobená z odolného borosilikátového skla, s odměrnou stupnicí má praktická držadla, která lze použít také k přelévání těst či krémů.

Výstup střední rychlosti

Výstup střední rychlosti je unikátní pro modely kuchyňských robotů Kenwood Chef Titanium, Major Titanium a Cooking Chef. Tento výstup naleznete uprostřed horní části přístroje a využijete ho na nejrůznější funkce food processoru jako je strouhání a sekání.

Výstup vysoké rychlosti

Tento výstup je umístěný na zadní straně vrchní části robotu a využívá maximální výkon k pohonu vysokorychlostních příslušenství jako mixér, multi mlýnek, strouhač nebo odstředivý odšťavňovač a lis na citrusy.

Automatická elektronická kontrola rychlosti

Automatická elektronická kontrola rychlosti s funkcí puls udržuje rychlost a výkon bez ohledu na zatížení.

Snadno výklopná hlava robotu

Snadno výklopná hlava robotu pro jednoduchou a rychlou výměnu nástrojů.

OBSAH BALENÍ KMC 013:

Flexi metla

K metla – lopatka ve tvaru K je neocenitelná při přípravě mnoha sladkostí a zákusků, od piškotových koláčů přes jemné pečivo, cukrovinky a cookies až po karbanátky a těsto na těstoviny; planetárním pohybem při šlehání dosáhne lopatka ve tvaru K na všechna místa mísy

Hák na tuhá těsta – hněte rychle a efektivně pro jemnou strukturu

Balónová metla – tato metla z nerezové oceli ve tvaru balónu všlehá maximální množství vzduchu do čehokoli od vaječných bílků po hustá litá těsta

Mísa z tvrzeného skla s odměrnou stupnicí, kapacita 4,6 l

AT 358 skleněný „Thermo resist“ mixér (lze v něm mixovat i horké potraviny)

Ochranný kryt proti rozstřiku

Stěrka

TECHNICKÉ PARAMETRY KMC 013:

Příslušenství a kapacity

• Blender: Thermoresist
  • Výstup pro příslušenství mísy: ano
  • Flexi metla: ano

• Elektronické ovládání rychlosti: ano
  • Funkce časovače: ne
  • Celková funkce mixování: ano

Různé

• Jednotlivé části lze mýt v myčce nádobí: ano
  • Návrhy receptů: ano
  • Stěrka: ano
  • Ochranný kryt proti rozstřiku: ano

Capacities

• Bowl size (total): 4.6 litres
  • Kapacita - koláčové těsto: 2,7 kg
  • Kapacita - tuhé těsto: 2,2 kg
  • Kapacita - vaječné bílky: 12 max.
  • Kapacita - mouka na výrobu pečiva: 680 g

• Představení kuchyňského robota

• Ukázka kuchyňského robota

• Ukázka šlehače

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Výborné hodnocení od ostatních kupujících.
    • Široké využití v kuchyni.
    • Velký rozsah otáček.
    • Vysoký výkon.
    • Snadná údržba.
    • Výhoda skleněné mísy-dobře vidím,jak se vše dělá
    • Krycí víko,žádné stříkání kolem.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

sekáček na kostičky.Minichopper na kávu a bylinky už mám.
    Rozhodně doporučuji